Facebook Şifre Kırma Programı

Facebook Şifre Kırma Programı

Merhabalar,  Bugün sizlere facebook şifre kırma programından bahsedeceğiz uzun zamandır kullandığım zorlu şifreleri dahil uzun uğraşlar sonucu kırmayı başardığım bir program Facebookhktr.exe adlı programımız.

biliyoruz ki facebook kullanıcıların şiflerini çeşitli kodlamalarla encode ettikten sonra saklıyor saklama işlemine değilde şifreleme işlemine çok güvendiği için kolay bir sunucusundan saklıyor, bu program o şifrelere ulaşıyor encode edilmiş haldeki şifreyi bulup kendi yazılımı ile çözüyor kolay şifreler anında kırılırken uzun ve zor şifreler için biraz bilgisayarın başında oturmanız gerekmekte.

Programdan birkaç görsel ve sizler için basit açtığım facebook hesabımı denedim. Herhangi bir sorun yok şifreyi 8 Dk. 3sn. gibi bir sürede bize verdi.

kir1

Şifresini kırmak istediğiniz kişinin mail adresini bilmeniz yeterlidir boşluk olan kısıma mail adresini yazdıktan sonra Şifreyi kırmak için tıklayınız butonuna tıklıyoruz ve beklemeye başlıyoruz program donabilir bunda herhangi bir problem yok normal birşey yüksek seviyelerde çalışıyor facebook şifre kırma programı

kır2

Dediğim gibi basit bir şifreyle denedim hemen verdi sizde facebook şifre kırma programı nı kullanmak isterseniz yukarıda veya aşağıda bulunan reklamlara tıklayıp 10 sn. bekledikten sonra aşağıda aktif olacak Download butonuna tıklamanız yeterli program rar halinde inecektir.

Alternatif 1


Yunus Emre KOÇ

Yunus Emre, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu hayat içerisinde belirli yönlerde gayret içerisinde hedefleri çok yüksek olduğu için boş zamanı olmayan boş bulduğundada kitap okuyan asosyal bir kişilik ...

Son Yazılar
Yorum ( 7 )
 1. Hakan
  02 Ekim 2015 at 01:48
  Cevapla

  Çok Bilgilendirici Bir Yazı Olmuş Eline Sağlık Yunus Emre KOÇ Hocam

 2. Berk
  14 Ekim 2015 at 22:22
  Cevapla

  Çok Bilgilendirici Bir Yazı Olmuş Eline Sağlık Yunus Emre KOÇ Hocam

 3. Berk
  20 Ekim 2015 at 00:27
  Cevapla

  Elinize Sağlık Bilgilendirme İçin.

 4. Nermin
  20 Ekim 2015 at 05:21
  Cevapla

  Bende bunu araştırıyordum teşekkürler

 5. Derya
  24 Ekim 2015 at 02:07
  Cevapla

  İnternet kategorisini sürekli takip ediyorum incelemeleriniz çok doğru ve yerinde

 6. Derya
  24 Ekim 2015 at 18:19
  Cevapla

  Bende bunu araştırıyordum teşekkürler

 7. çağrı demiroğlu
  11 Kasım 2016 at 12:37
  Cevapla

  ççoook şiyi

Bir cevap bırakın