Facebook Şifre Kırma Programı

Merhabalar,  Bugün sizlere facebook şifre kırma programından bahsedeceğiz uzun zamandır kullandığım zorlu şifreleri dahil uzun uğraşlar sonucu kırmayı başardığım bir program Facebookhktr.exe adlı programımız.

biliyoruz ki facebook kullanıcıların şiflerini çeşitli kodlamalarla encode ettikten sonra saklıyor saklama işlemine değilde şifreleme işlemine çok güvendiği için kolay bir sunucusundan saklıyor, bu program o şifrelere ulaşıyor encode edilmiş haldeki şifreyi bulup kendi yazılımı ile çözüyor kolay şifreler anında kırılırken uzun ve zor şifreler için biraz bilgisayarın başında oturmanız gerekmekte.

Programdan birkaç görsel ve sizler için basit açtığım facebook hesabımı denedim. Herhangi bir sorun yok şifreyi 8 Dk. 3sn. gibi bir sürede bize verdi.

kir1

Şifresini kırmak istediğiniz kişinin mail adresini bilmeniz yeterlidir boşluk olan kısıma mail adresini yazdıktan sonra Şifreyi kırmak için tıklayınız butonuna tıklıyoruz ve beklemeye başlıyoruz program donabilir bunda herhangi bir problem yok normal birşey yüksek seviyelerde çalışıyor facebook şifre kırma programı

kır2

Dediğim gibi basit bir şifreyle denedim hemen verdi sizde facebook şifre kırma programı nı kullanmak isterseniz yukarıda veya aşağıda bulunan reklamlara tıklayıp 10 sn. bekledikten sonra aşağıda aktif olacak Download butonuna tıklamanız yeterli program rar halinde inecektir.

Alternatif 1


Yunus Emre, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu hayat içerisinde belirli yönlerde gayret içerisinde hedefleri çok yüksek olduğu için boş zamanı olmayan boş bulduğundada kitap okuyan asosyal bir kişilik …

Yorumlar
 • Hakan

  Çok Bilgilendirici Bir Yazı Olmuş Eline Sağlık Yunus Emre KOÇ Hocam

 • Berk

  Çok Bilgilendirici Bir Yazı Olmuş Eline Sağlık Yunus Emre KOÇ Hocam

 • Berk

  Elinize Sağlık Bilgilendirme İçin.

 • Nermin

  Bende bunu araştırıyordum teşekkürler

 • Derya

  İnternet kategorisini sürekli takip ediyorum incelemeleriniz çok doğru ve yerinde

 • Derya

  Bende bunu araştırıyordum teşekkürler

 • çağrı demiroğlu

  ççoook şiyi

Kişisel blog