Buzdolabı Devamlı Çalışıyor

Yunus Emre KOÇ 4 sene önce

Yaz ve kış aylarında bir evin en temel ihtiyaçlarının başında buzdolapları gelmektedir. Özellikle de gıdaların ve besinlerin çok daha uzun süreler saklanabilmesine yardımcı olacak türdeki donanımları ve özellikleri de buzdolabı teknolojisi, her evde kullanılmaktadır. Günümüz modern çağında beyaz eşya teknolojisinin lider markası Bosch tarafından geliştirilen yeni nesil buzdolabı modelleri ile çok daha kaliteli, ekonomik ve çevreci bir buzdolabı kullanımı elde edilebiliyor.

Bu kapsamda da Ümraniye Bosch Servisi ile çok daha kısa süreler içerisinde her türlü Bosch buzdolabı arızasının giderilebilmesi sağlanabilmektedir. Özellikle de Bosch markalı buzdolabı modelinizde karşı karşıya kalabileceğiniz en yaygın arızalardan birisi olan buzdolabının soğutmamasına karşın devamlı olarak çalışması gibi bir arıza ile karşı karşıya kalmanız durumunda servisimizin iletişim seçenekleri ile arıza bildiriminde bulunmanız gerekiyor.

Sancaktepe Bosch Servisi hizmetlerimiz kapsamında gezici ekiplerimiz tam donanımlı vaziyette adresinize gelerek Bosch markalı buzdolabı modelinizde yaşadığınız soğutmama ve devamlı çalışma sorununa müdahale etmektedir. Bu gibi durumlarda öncelikle teknik ekibimiz açısından buzdolabında gaz kaçağı olup olmadığını kontrol etmektedir.

Eğer Bosch buzdolabı modelinde gaz kaçağı tespit edilmesi halinde gaz kaçağının esas noktası onarılarak, gaz seviyesi ideal seviyeye getirilmektedir. Bunun dışında da ekovat basınçtan düşmüş olabilir. Bu durumda da teknik ekibimiz ekovat basıncısını ideal seviyeye yeniden getirmektedir. Bunun dışında da gaz tıkanması halinde kesinlikle ilgili tıkanma noktasını tam donanımlı cihazlar vasıtası ile çok daha hızlı bir şekilde açarak, buzdolabının yeniden ilk günkü performansında ve verimliliğinde soğutması ve normal düzende çalışması sağlanmaktadır.

 

 

Yunus Emre, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu hayat içerisinde belirli yönlerde gayret içerisinde hedefleri çok yüksek olduğu için boş zamanı olmayan boş bulduğundada kitap okuyan asosyal bir kişilik ...

Yorumlar