Çocuklarınız Sunexpress İle Güvende

Çocuklarınız Sunexpress İle Güvende

Her ebeveyn çocuğunu koruma içgüdüsüne sahiptir. Bu nedenle bazı özel durumlarda çocukların havayolları ulaşımını tercih ederek tek başlarına seyahat etme gibi bir olay ile karşılaştıklarında endişeye kapılabilirler. Genellikle eğitim amaçlı ya da farklı herhangi neden ile çocuğunuz yalnız seyahat etmek durumunda kalırsa tercih etmeniz gereken en güvenli havayolu firması Sunexpress’tir. Bu firmanın kendi içerisinde oluşturduğu Yalnız Seyahat Eden Çocuk Yolcu programı vardır. Bu program dahilinde tek başına uçak seyahatine çıkan çocuklar güvenle varış noktasına iletilmektedir. Özel ilgi sayesinde başlangıç noktasından varış noktasına kadar koruma altına alınan genç yaştaki yolcular için özel rezervasyon gerekir. Bu konu hakkındaki detaylara yazımızın devamından ulaşmanız mümkündür.

Çocuklar İçin Özel Yolculuk Hizmeti

Tek başına seyahate çıkmak zorunda kalan çocuklar için özel hizmet seçeneğinin olması aileleri biraz daha rahatlatmaktadır. Bu nedenle sunexpress firması ilgiye ihtiyacı olan bütün çocuklar için bu özel hizmet seçeneğini sunmaktadır. Seyahat planı yapıldıktan sonra uçuş öncesinde ufak bir fiyat farkı ile özel hizmet seçeneğinden bütün çocukların yararlanması mümkündür. Ailelerin çocuklarını başlangıç noktasından itibaren güvenli ellere teslim etmesi için ön bilgilendirme ve rezervasyon şarttır. Sunexpress uçak bileti alındıktan sonra seyahat tarihinden önce rezervasyon yapılarak aileler tarafından bir takım belgelerin Müşteri Hizmetlerine e-posta yolu ile gönderilmesi gerekir. Bu sayede yer görevlisi başlangıç noktasındaki güvenlik kontrollerinin tamamlanmasından uçak içine teslime kadar çocuğunuz ile özel ilgilenecektir. Uçak içerisinde de kabin görevlisine teslim edilen çocuğunuzun yolculuk sırasında bütün ihtiyaçları özel olarak karşılanır. Varış noktasına kadar güvenle seyahat eden çocuklar bu havalimanında da iniş yapıldığında çıkış kapısına kadar yer görevlisi eşliğinde götürülerek burada karşılayıcısına teslim edilir. Böylelikle güvenli yolculuk tamamlanmış olur.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Çocuğunuzun tek başına seyahat etmesi gereken bir durum ile karşılaştığınızda artık endişelenmenizi gerektiren bir durum yoktur. Sunexpress havayolları sizlerin gözünün arkada kalmaması için elinden geleni yapacaktır. Çocuğunuz ile özel ilgilenecek olan yer görevlileri ve kabin görevlisi sizin rezervasyonunuz dahilinde önceden bilgilendirilir. Çocuk yolcunun ihtiyacı olabilecek bütün bilgiler boynuna bir zarf ile asılır. Yerine yerleştirilerek güvenliği sağlanır. Herhangi bir sorunun oluşmasına müsaade edilmez. Varış noktasında onu bekleyen kişiye teslim edilir. Tüm bunlar için bu özel programdan sunexpress bilet aldıktan sonra faydalanabilirsiniz. Böylece herhangi bir sorun olmadan emanetiniz yerine ulaşmış olur. Ailelerin gözü gibi sakındığı çocuklar firmamız için de en değerli varlıklardır. Onların iyiliği ve rahatı için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza emin olabilirsiniz. Sizler de ucuzauc.com.tr üzerinden rezervasyon yaptırarak indirimli seyahat biletinizi kolaylıkla alabilir ve çocuğunuzun bavulunu hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Sizlerde ucuzauc.com.tr ile farkı hissedin.

Yunus Emre KOÇ

Yunus Emre, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu hayat içerisinde belirli yönlerde gayret içerisinde hedefleri çok yüksek olduğu için boş zamanı olmayan boş bulduğundada kitap okuyan asosyal bir kişilik ...

Son Yazılar