2016’da Bu Kabanları Giyeceğiz!

tarafından
66
2016’da Bu Kabanları Giyeceğiz!

Yeni sezon kıyafetler şıklığı ve gösterişiyle bir önceki sezonu aratmıyor. 2016 için tasarlanmış olan kaban modelleri için de aynı durum geçerli… Bir önceki yılın tasarımlarından çok daha şık bir görünüm sunan modellerde en çok dikkat çeken detay kullanılan kalıplar oluyor. Son derece düzgün bir duruş sergileyen kalıplar bu tasarımlarda çok daha fazla ön plana çıkıyor.

Kapuşonlu Kaban Modelleri Çok Beğenildi

Hem fermuarlı hem de düğmeli olan kaban tasarımlarının trend olduğunu söyleyebiliriz. Yani kendi kullanım şeklinize en uygun modeli hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Bel bölümünde kemer bulunan modeller ise en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Yine büyük beğeni toplayan bir diğer model de kapuşonlu olanlar…

Dize kadar uzanan kabanlar yerini artık daha kısa tasarımlara bıraktı. Halen uzun kabanları bulabilirsiniz ancak kısa modellerin daha popüler olduğunu da belirtmeliyiz. Bele oturan ve etek ucu bölümü daha geniş olan modeller de yine büyük ilgi görüyor. Bu modellerin tümünü https://www.sateen.com/kadin-kaban-modelleri adresine tıklayarak inceleyebilir hatta sipariş de verebilirsiniz.