Ben Kimim?

Kocaeli üniversitesi bilgisayar programcılığı mezunuyum şimdi Anadolu Üniversitesinde işletme bölümünü 4 yıllığa tamamlama gayreti içerisindeyim (Tamamlandı), Bilgisayarla okuduğum okullar boyunca alakadar olmuşumdur.

En son programcılık bölümünden mezun olduktan sonra e-ticaret web sitesi ile alakadar oldum ve kendimi o yönde geliştiriyorum internet üzerinde ise en zevk aldığım iş web site tasarımı oluşturduğum şablonlardan veya düzenlediğim bütün scriptlere kadar çok güzel bir meslek ama çok fazla insan artık bunları biliyor ve yapıyor.

Blogculuk yazarlığım aslında bir köy sitesi açtığım güne denk geliyor siteyi açtığımda kopyala-yapıştır’ın bi yere kadar getirdiğine kanaat geldim ve kendi fikir, düşüncelerini insanların kendi elleriyle yazmasını daha doğru buluyorum.

Genel olarak hoşlandığım hoşuma giden şeylerden bahsetmek gerekirse artık bilgisayar kullanmak biraz bana sıkıcı geldi ondan artan zamanlarda futbol, masa tenisi, gezip dolaşmak daha cazip hale geldi benim için bir bilgisayarcı elbet birgün asıl yari olan bilgisayardan sıkılıyor ve farklı şeyler yapmak istiyor.

8.Senemize girdiğimiz düzenli ve huzurlu bir birlikteliğim var.

Kendimi geliştirme istediğim alanlar aslında sıralamak gerekirse bence çağın mesleği olmaya aday olan E-Ticaret hem ön planda hemde arka planda gerekli düzenlemeleri yaparak oluşan bir ticaret ağının en ufak kesintiyle gerçekleşmesi gerekir. Birçok insanla tanışıp artık insanların karekter kategorilerini ezberlemek, insanları daha çok tanımaya sizi meyilliyor. buda benim hoşuma gidiyor :)

2.alan ise mobil uygulamalar her ne kadar daha başlangıç seviyesinde olsamda bence bu alanda gelecekte kendisine önemli bir yer edinecek gibi duruyor.

3.Alan ise freelance web site tasarımları eğerki sizinde istediğiniz bir tasarım veya kendinize öze l bir şeyler yaptırmak istiyorsanız ( Köy dernek, e-ticaret, kişisel blog, haber sitesi, forum vb. ) gibi sistemlerde yardımcı olmak isterim iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıcakla.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.