Ankara’da Lazer epilasyon

tarafından
73
Ankara’da  Lazer epilasyon

Lazer Epilasyon Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, diğer büyük şehirlerde de artık sıklıkla yapılabilen bir uygulamadır. Üstelik son dönemde erkeklerin de çekinmeden yaptırdığı lazer epilasyon uygulaması, baylarda çok daha etkili sonuçlara imza atmaktadır. Lazer epilasyon işlemlerinde kılların yoğunluğu, rengi ve sıklığı seansları belirlemek adına oldukça önemli rol oynamaktadır.  90’lı yıllarda hayatımıza giren lazer epilasyon uygulaması ilk çıktığı dönemde pek tercih edilmese de bunun en önemli nedenlerinden biri hem fiyatının oldukça pahalı olması hem de çok sık rastlanan bir uygulama herkesin kapısından bir kere geçtiği gözlemlenebilmektedir.

Erkeklerde lazer epilasyon Ankara da yine sıklıkla tercih edilmektedir. Biraz önce de söz ettiğimiz gibi erkeklerde lazer epilasyon Ankara uygulaması bayanlara oranla çok daha kesin neticelere imza atmıştır. Bunun en önemli nedenlerinden biri de erkeklerdeki tüy yoğunluğu ve kılların kalın ve koyu renge sahip olmasıdır. Koyu renkli kılların çok daha etkili neticelere eriştiği aslında her zaman belirtilmektedir ve bu sebeple de beyler biz bayanlara göre oldukça şanslıdır. Kısacası erkekler 5 seansta neticeye ulaşırken bizler özellikle yüz bölgemizde çok daha fazla seanslar maalesef lazer epilasyon uygulaması yaptırmak zorunda kalmaktayız.

Buz Lazer Ankara ise, son dönemlerin en popüler uygulamalarından biridir. İlk olarak yurt dışında kendini gösteren buz lazer uygulaması daha sonra İstanbul ve daha sonra Ankara’da da kendini göstermeye başlamıştır. Şimdilerde Ankara’da da sıklıkla görebileceğiniz bu uygulama acısız ve ağrısız bir biçimde tüylerinizden kurtulmanıza olanak sağlamaktadır. Özellikle acısız olması beyler tarafından daha çok tercih edilmesine neden olmuştur. Yaklaşık35- 40 dakikada tüm vücudunuzdaki tüylerin giderilmesine yardımcı olan Buz lazer Ankara uygulaması, hızlı ve attığı atışlarında geniş bir alana yayılmasından dolayı daha kısa sürede seansın bitmesini sağlamaktadır. Bunun dışında biraz önce söz ettiğimiz gibi buz lazer uygulamasının en önemli artılarından biri sıfır acı hissidir. Hem bayanlar hem de bayların lazer epilasyonda aradığı en önemli özellikte zaten acısız epilsyondur.