ATAŞEHİR ARÇELİK SERVİSİ – 0216 471 59 56

tarafından
81
ATAŞEHİR ARÇELİK SERVİSİ – 0216 471 59 56

Elektronik ev aletleri sektörünün dev ismi Arçelik markasının özel teknoloji ve özel tasarımlarla ürettiği elektronik ev aletleri ile ilgili yaşanabilecek her türlü arıza ve bakım işlemlerini Ataşehir Arçelik servisi olarak kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Gün geçtikçe gelişen ve ilerleyen teknoloji sayesinde her geçen gün yeni elektronik ürünler üretilmekte ve hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerle tanışmaktayız.

Alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan teknik ekibimiz ile sahip olduğunuz Arçelik markasının tüm ürünlerinin tamir ve onarım işlerini, yıllık ve dönemlik bakımlarını kaliteli bir şekilde yaparak ürünlerinizi gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Günlük hayatta sürekli kullandığımız beyaz eşyadan çeşitli küçük ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan dev firmanın ürünleriyle ilgili yaşanabilecek her türlü sorunda yanınızdayız. Sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olmanın verdiği tecrübe ile kaliteli hizmet politikasına sahip kuruluşumuz Örnek Mahallesi Arçelik servisi ile hizmetindeyiz. Orijinal yedek parçalar ile yaşanan sorunları kısa sürede çözüme kavuşturuyor, servis sonrası istediğiniz zaman teknik bilgi ve destek hattımız ile huzurlarınızdayız.

Bizimle iletişime geçip arıza bildiriminde bulunmanız yeterli olacaktır, teknik ekibimiz ile kısa sürede sorunları çözüme kavuşturacağız. İstanbul Ataşehir ilçesinde hayatınızı kolaylaştıran Arçelik markalı ürünlerin her türlü tamir, onarım ve bakım işlerini, uzun yılların kazandırdığı tecrübe ile alanında uzman olan ekibe sahip Kurtköy Arçelik Servisi olarak özenle yapıyoruz ve yaşadığınız mağduriyetleri gideriyoruz. Çamaşır makinesinden ütüye, bulaşık makinesinden buzdolabına, fırından küçük ev aletlerine kadar geniş bir yelpazeye sahip olan markanın ürettiği ve kullanıma sunduğu her türlü elektronik aletler ile ilgili yaşabileceğiniz arıza ve çeşitli problemlerde kaliteli ve garantili hizmet ile yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.