ATAŞEHİR BAYMAK SERVİSİ

tarafından
70
ATAŞEHİR BAYMAK SERVİSİ

Yaz dönemi sonrasında kışısorunsuz geçirebilmek ve ısınma problemi yaşamamak için yapmanız gereken en önemli hazırlıklardan biri de kombinizin kışa hazır olup olmadığını kontrol ettirmektir. Bununiçin özellikle Ataşehir bölgesinde uzman bir ekip arayışındaysanız Ataşehir Baymak Servisi olarak sizlere en hızlı, en kaliteli hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Baymak marka tüm kombi çeşitlerinde KOMBİ BAKIMIve onarımı konusunda sizlere en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ederiz.

Uzun süre boyunca çalışmayan kombiniz soğuk havaların gelmesi ile bir anda yüksek ısılarda çalıştırıldığında bazı teknik arızalara yol açabilmektedir. Kombi girişinde bulunan filtreler tıkalı olabilir veya gaz ve çakmak ayarlarında bir problem meydana gelebilir. KOMBİ KULLANIMI bu tip arızalar neticesinde uzun bir müddet mümkün olmayabilmektedir. Soğuk kış günlerinde ısınma sorunu yaşamamak adına bizlere ulaşabilirsiniz. Ümraniye Baymak servisince KOMBİ ONARIMI gerçekleştirildikten sonra en kısa sürede teslimat gerçekleştirilmekte veya mümkün ise onarım evinizde bile yapılabilmektedir. Müşterilerimize mağduriyet yaşatmamak adına hizmetimizi evinize kadar getirmekteyiz.

Düzenli bakımı yapılan ve kullanım şartlarına riayet edilen kombiler uzun süre ısınma ihtiyacını karşılayabilmektedir. Senedeyalnız bir defa yaptıracağınız bakım sayesinde uzun yıllar boyunca kombinizden yüksek verim sağlamanız mümkündür. Bunun için sizlere uzman Sancaktepe Baymak Kombi Servisi olarakmüşteri memnuniyetini hedefleyen hızlı teknik çözümlerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile tüm Baymak kombilerinde hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.