Bambudan Bir Dünya

tarafından
119
Bambudan Bir Dünya

            Dekorasyonun vazgeçilmez teması olan bambu tarzı her dekor ürünü ve eşyalar, her dönemin eskimeyen modası. Bambu dediğimiz bir bitki türü ve çok dayanıklı eşyaların yapımında kullanılan ham meddedir. Hint kamışı olarak adlandırılan bu bitkinin özelliği, kalın bir gövdesi olan ve dallanarak yayılan bir bitki çeşididir. Uzun ömürlü, sert ve güzel görüntüsü ile biz dekorasyoncuların tercihleri arasında.

Bambular perdelerden, mumluklara kadar tercih edeceğimiz birçok detayda kullanabiliriz. Sallanan bambu sandalye ise birçoğumuzun sevdiği bir ürün.

Özellikle bu tarz bambu eşyaları bahçe mobilyaları olarak tercih ediyor ve keyifli bahçeler oluşturuyoruz. Her evin bir köşesinde bile bir bambu eşya çok şık ve estetik duruyor.

Evimiz içinde ve dış mekânlarda rattan bahçe mobilya isteyenler için enfes modeller ile bambu takımları kullanabilirsiniz. Hem rahat hem de şık bambu ürünler, bizler için bahçede zaman geçirenlere ve yaz akşamlarının keyfini bahçede sürenler için ideal bir seçim olacaktır. Koltuk ve salıncak gibi ürünler ile de bahçe içinde dekor oluşturabiliyoruz. Her zamanın modası bambular.