Bulutların Üstünde Uyumak

tarafından
78
Bulutların Üstünde Uyumak

Mevsimsel olarak kılık kıyafetlerimizi değiştirdiğimiz ve kışın kalın kıyafetleri tercih ederken, yazın ince ve serin tutan kıyafetleri tercih etmemiz gibi kullandığımız yorganlarda ısı derecesine göre farklılık göstermektedir.

Kış mevsiminde üşümemek ve sıcak kalabilmek için kaz tüyü yorgan çok rağbet görmektedir. Terletecek derecede sıcak tutmaktadır. Kuşların kanat ve gerdan tüylerinden elde edilmeleri nedeniyle özellikle cilt ve hayvan alerjisi bulunanlar açısından sağlıklı olmamaktadır. Kabarık görünüşüyle fazla yer kaplamaktadır. Toz ve alerji yoluyla hapşırmaya sebep oluşturmaktadır.

İpek yorganlar ise doğal olması ve ısı seviyenizi ayarlaması ve saf ipekten yapılma sebebiyle çok sağlıklı olduğu görülmektedir. İnce ve şekle gelme özelliğiyle kolayca katlanabilmekte ve az yer kaplamaktadır. İpek yorganlar, antialerjik yorgan olma özelliği ile cilde faydalı olmaktadır.

Konforlu ve rahat uykunun yolu antialerjik yorganlardan geçmektedir. İpek yorgan dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanılabilme özelliğine sahip bulunmaktadır. Uzun araştırmalar sonucu ülkemiz açısından en kullanışlı ve uygun yorgan olarak test edilmektedir. Alerjisi olan kişiler için en ideal yorgan ipek yorganlar önerilmektedir. Bu alanda hizmet veren firmalardan olan İpekshop firması ipek shop adresi ile online hizmet vermektedir.