Cesur Adam 2

tarafından
95
Cesur Adam 2

Birkaç gündür içerik yazabilmek adına araştırmalar yapıp konu biriktiriyorum. Araştırmalarım sırasında kimi zaman öğreniyorum, kimi zaman eğleniyorum. Yeni şeyler öğrenmek ve bunları burada sizler için yorumlamak bana keyif veriyor. Zaten bu platformun amacıda, tam olarak bu. Araştırmalarım sırasında karşılaştığım yöntemleri, programları, oyunları tek tek test edip deniyorum. Zamanımın çoğunu bu aktivite harcıyor desem yalan olmaz sanırım.

Bu zamanlarda denk geldiğim bazı flash oyun sitelerinde küçük oyunlar ile zaman geçirmeyi seviyorum. Bazı flash oyunların, pc oyunu kadar kaliteli olduğunu belirtmeliyim. İnanılmaz kaliteli ve oynaması zevkli oyunlar var. Bana göre bu oyunlardan birisi de Cesur Adam serisidir. Cesur Adam oyununu daha önceden oynadığım için yeni versiyonunu da oynamak istedim. Cesur Adam 2 oyununu kısaca özetleyecek olursam, oyuna iki farklı karakterden birini seçerek başlıyorsunuz. Oyun zorlu bir yolda geçiyor. Yol boyunca elinizde kılıç ile ilerleyip, karşınıza çıkıp size saldıran düşmanları yok ediyorsunuz. Yok ettiğiniz düşmanlardan çıkan ganimetleri toplayıp yolunuza devam ediyorsunuz.

Oyunda bölümler ilerledikçe daha zorlu düşmanlar geliyor. Topladığınız ganimetler arasında tekila şişeleri ve silahlarda bulunuyor. Tekila şişeleri belirli bir sayıya ulaştığında özel gücünüzü kullanarak, alandaki tüm düşmanları tek seferde yok edebiliyorsunuz. Ganimetlerden çıkan tabanca ve tüfek ile düşmanları alt etmek daha kolay… Cephanenizi idareli kullanmaya dikkat edin. Çünkü mermileriniz sınırlı sayıda ve sadece yok ettiğiniz düşmanlardan düşenleri toplayabiliyorsunuz. Oyunu merak edenler için linkini paylaşıyorum. http://www.vipoyun.com/cesur-adam-2.html