Çocukları Yanında Olmasanız Da 24 Saat Korumak Mümkün

tarafından
109
Çocukları Yanında Olmasanız Da 24 Saat Korumak Mümkün

Ebeveynler günlük rutinlerini gerçekleştirirken çocuklarını kontrol edebilmek istemektedir. Teknoloji ve internet çağında olmamız dolayısıyla bunu gerçekleştirmek eskiye oranla çok daha kolaydır. Aynı zamanda yine söz konusu yenilikler nedeniyle çocuklar büyük risk altındadır. Ebeveynlerin çoğu da bu konuda tedirgindir. Çocuklarının kimlerle konuştukları, ne konuştukları, her an nerede oldukları gibi birçok soruyla muhatap olmakta ve günlük hayata adapte olamamaktadır. Ebeveynler çocuklarının hayatlarını kontrol edecek bir mekanizmaya ihtiyaç duymakta fakat bunu nasıl başaracaklarını bilmemektedirler.

BİLGİSAYAR ÇAĞININ OLUMSUZLUKLARI

Çağımızda her bilgiye kolayca erişilmekte, sosyal medyada dünyanın öbür ucundan arkadaşlıklar edinilebilmektedir. Henüz hayatı kavrama ve dünyaya alışma sürecinde olan çocuklarımız dünya hakkında yeterince bilgi sahibi değildir ve dünyayı kendi pembe gözlüklerinden görmektedirler. Birçok kişi sosyal medyayı birilerini kandırmak, dolandırmak ve benzeri kötü amaçla kullanmaktadır. İnterneti engellemekse çağımız gereği mümkün görünmemektedir. Yine çocukların yaşıtı olan bazı küçükler olumsuz davranış örnekleri sergileyerek çocuklarınızı olumsuz etkileyebilmekte, değişmelerine sebep olabilmektedir. Büyüklerin gözetiminde olan çocuklar bile bazı ihmallerle gündeme gelebilmektedir.

MSPY NEDİR?

Bir kontrol mekanizması olan mspy, ev işleri, iş yoğunluğu ve benzeri sebeplerle akılları çocuklarında kalan aynı zamanda her halükarda çocukların yanında yirmi dört saat bulunmalarının mümkün olmadığının farkında olan herkesçe kolayca kullanılabilen bir uygulamadır. Bu sayede çocukları her anlarında kontrol altında tutmak, takip etmek, paylaşımlarına kolayca erişmek ve gönül rahatlığıyla günlük hayata konsantre olmak mümkündür.

 

CEP TELEFONUMDAN KULLANILABİLİR Mİ?

Mspy, günümüz cep telefonlarında bulunan yazılımların, ios ve android olmak üzere, ikisinde de başarılı şekilde kullanılabilmektedir. Çocuğunuzun, kardeşinizin ya da temsilcisi bulunduğunuz herhangi bir küçüğün konuşmalarını, paylaşım ve konumunu takip ederek onu koruma altında tutabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için mspy incelemesini okuyun veya demo sürümünü kullanarak uygulamanın kolaylığını test edin. Uygulama hakkında oldukça fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların mspy yorumları uygulamanın kolaylığı ve çocuğunuzun güvenliği için bir ön fikir aracı olabilmektedir.

 

CEP TELEFONUM YANIMDA OLMADIĞINDA KULLANILABİLİR Mİ?

Cep telefonu kullanmayan veya cep telefonu yanında olmayan kullanıcılar için bilgisayar üzerinden herhangi bir tarayıcı aracılığıyla kullanabilme kolaylığı mevcuttur.

KULLANIM İÇİN BİR YOL GÖSTERİCİ VAR MI?

Kullanım konusunda kolaylık olması açısından ilk yüklemede kullanıcılara online yardım yolu da sağlanmaktadır. Kolay arayüz ve kullanım imkanı dışında online destek de kullanıcılara kolaylık yaratmaktadır. Mspy siz ve çocuğunuz için güvenlik, emniyet anlayışı ve pratiklik ilkelerini öncül edinir. Sistemle ilgili sorunuz olduğunda 7 /24 muhatap bulabileceğiniz bir uygulamadır.

ÇOCUKLARIMIN HEPSİNİ TAKİP EDEBİLİR MİYİM?

Uygulamanın kolay arayüzü sayesinde eş zamanlı olarak birden fazla cihazı takip etmeniz mümkündür. Böylelikle güvenliği ailenizin tüm bireylerinde güvenle kullanabilirsiniz. Takip edebileceğiniz smsler, sosyal ağlar, konum, arama, fotoğraf video gibi teknolojinin tüm alanları sayesinde çocuğunuzun hayatı ve öncelikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, onlarla iletişimde daha büyük kolaylık sağlayabilir, onları takip altında tutabilirsiniz. Bilmeniz gereken bir diğer konu yasal nedenlere dayanarak yapılan bu uygulamanın çocuklarınız için kullanıldığında hiçbir kanuni aykırılık içermediğidir. Kullanıcıların yüzde doksan beşinin uygulamayı denedikten sonra yüksek memnuniyet hissetmesi de uygulamanın arayüz kolaylığı ve amaçlarına uygunluğu konusunda yeni kullanıcılara fikir vermektedir.

 

Brezilya, Fransa, Amerika gibi birçok ülkede kullanılan mspy uygulaması evrensel kullanıcı ağına sahiptir. Takip ettiğiniz cihazın galerisinden, arama kayıtlarına tüm veri alışverişine ulaşım sağlaması birçok kullanıcı tarafından tercih nedeni olarak değerlendirilmektedir. Mspy, teknolojik yeniliklerden sürekli olarak yararlanmakta ve gerekli güncellemeleri takip ederek kendini her an teknolojik güncellemelere hazır tutmaktadır.