Damatlık Modelleri

tarafından
249
Damatlık Modelleri

En özel gününüzde Damat Tween sizinle birlikte. Kaliteli dokusu ve farklı kumaş seçenekleri ile damatlık modelleri arasından size en uygunun seçin. Damat Tween en popüler en çok tercih edilen modelleri sizin için derledi. Tasarımcılarının özgün dokunuşları ile fark kattığı damatlık modelleri en özel gününüzde fark yaratmanızı sağlayacak.

Damat Tween Smokin Koleksiyonu

Smokin koleksiyonumuzda ister papyonlu ister kravatlı modeli seçin her modelde rahatlığın ve kalitenin farkına varacaksınız. Smokinler, yelekli ve kuşaklı damatlıklar ve fraklara sitemizden ulaşarak, bakabilirsiniz. Son yılların tercih edilen slim fit kalıpları gömlek, pantolon, ceket ve yeleklerde görebilirsiniz. Damatlık modelleri içinde sezon ürünlerimiz arasında sitemizden sipariş vererek deneme şansını kaçırmayın.

Damatlık Parçaları

Damat Tween ceremony takım elbiseleri içinde bir damat için gerekli olan her parça mevcut. Damatlık modelleri için gerekli gömlek, pantolon, ceket, ayakkabı, kemer gibi her parçanın uyumuna ve şıklığına hayran kalacaksınız. İsteğe bağlı papyon ya da kravat seçebilirsiniz. Damatlığınızı tamamlayacak olan Tween yaka çiçeği ile farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz. http://www.damattween.com/   linkimize göz atın.