Denize Dalga, Bahçeye Gölge Lazım!

tarafından
75
Denize Dalga, Bahçeye Gölge Lazım!

Bahçeleri düzenlemenin, ihtiyaç duyulan koltukların, masaların, şezlongların elden geçirilmesi veya yenisinin araştırılması zamanı geldi çattı. Yazlıkçı komşular çoktan arandı, tarihleri denk getirmek için.

Büyük alış-veriş merkezlerinin bahçe mobilyaları kısmı en güzel teşhiri yapma gayretindeler. Her çeşit dış mekân mobilyası, bahçeye yazlık kullanım için gerekli alet-edevat ne lazımsa sergilenmiş durumda.

Dış mekân mobilyası öyle sıradan mobilyaya benzemez bilirsiniz. Neme dayanıklı olacak, ıslandığında şişmeyecek, güneşte rengi solmayacak, öyle bir senede kullanılıp atılmayacak. Zevkinize göre alabileceğiniz bolca çeşit mevcut bu alanda.

Ahşaptan, plastikten, bambudan, demirden yapılma çok çeşit ve tasarım mevcut. Ne karar verirseniz verin, aldığınız ürünler, kullanışlı, dayanıklı, konforlu olmalı, zevkinize hitap etmeli, ve de bahçe peyzajı ile uyumlu olmalıdır.

Yaprak döken bir ağaç altına masa sandalye kuracaksanız, üzeri brandalı bir masa tercih etmelisiniz. (Yiyip içerken açık kaplara, bardaklara ağaç yaprağı, böcek, kuş pisliği düşebilir.)

Salıncak kullanıyorsanız kesinlikle üstü gölgelikli olmalıdır. Kullanmadan önce hareketli sistemlerini yağlamalısınız ki nahoş sesler çıkarmasın. Ayrıca kurulurken de dengeli kurulmalı, dört ayağı da yere basmalıdır.

Sektörün önemli tedarikçilerinden biri olan Royal Garden www.royalgarden.com.tr özgün tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.