DRD Filo Kiralama

tarafından
76
DRD Filo Kiralama

Ülkemizde operasyonel kiralama sektörünün öncü markası DRD, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyor. DRD müşterileri, araç kiralama hizmetiyle sınırlı kalmayarak; kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetimi hizmeti de alıyorlar. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo kiralama sürecinde, DRD farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle fark yaratıyor.

DRD, KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekte firmaya ve bireysel müşterilere, kiralama talebi kaç araç için olursa olsun, Türkiye’de satılan her marka ve model binek araçlarla geniş kapsamlı operasyonel filo kiralama hizmetleri sunuyor.

Sınırsız Seçim İmkanı

DRD Filo Kiralama, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar. Son 3 yıl içerisinde 800 milyon TL seviyesinde yeni araç yatırımı gerçekleştiren DRD, istikrarlı yatırımlarına devam ederek filosunu çeşitlendirmekte ve hizmet ağını sürekli olarak geliştirmektedir.

2014 yılı itibariyle 20.000 adedi aşan filo büyüklüğü ile DRD, size 34 farklı markanın 140 farklı modeli içerisinden geniş bir seçim imkanı sunuyor.

DRD’yi daha yakından tanımak için www.drd.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.