Erkek Giyimde Takip Edilen Moda

tarafından
82
Erkek Giyimde Takip Edilen Moda

Moda hayatın hemen her yerinde kendini hızla gösteren bir kavram oldu. Erkek giyimin de bu durumdan etkilenmemesi beklenemezdi. Her dönemde farkını bir adım öteye taşıyan erkek giyim modası, son dönemlerde kadın giyiminden etkilenir gibi. Ancak genel itibariyle ofis giyim denecek tarzda çok da ileri gidemeyen, yalnızca günlük giyime yansımış bir durum. Ofis şıklığını yansıtan erkek giyim modasında, bir kuşak öncesine göre tasarımların dar kalıplarda yapıldığını görüyoruz.

Dar kesim pantolon ve ceketler cepkenlerle tamamlanıyor her zaman ki gibi. Yeniliklerden biri olarak sayabileceğimiz pantolon paçalarının kısaltılması da oldukça tutulan bir moda oldu. Önceden ayakkabı topuğuna kadar uzun olan pantolon paçası ayak bileğinin üzerine kadar kısaltılarak görülmemiş olsa belki de inanılmayacak şık bir görünüm kazandırıldı. Aynı şekilde ceket kolları da çok uzun tutulmuyor. Kravat hiçbir zaman eskimeyecek bir aksesuar olsa da genç erkekler tercih ettikleri spora yakın takımları kravatsız kullanıyor.

Takım Elbiselerde Renkler ve Altınyıldız Classics

Takım elbiselerde tarzını zıt ya da canlı renklerle yansıtmak da son zamanlar sevilmeye başladı. Özellikle genç erkeklerin mavinin ve turuncunun canlı tonlarını grinin tonları ile kullandıklarını sık sık görüyoruz. Ancak tüm zamanların eskimeyen modası pastel renklerdir. Siyah ve beyaz alışıldık bir renk uyumu iken koyu renklerde daha çok gri, lacivert ve kahverengi ön planda duruyor. Bu renkleri yine mavinin pastel tonları ile ya da krem rengi gibi kırık tonlarla tamamlanabiliyor. Altınyıldız http://www.altinyildizclassics.com/  linkinden ulaşabileceğiniz resmi internet sitesinde erkek giyim modasında yer alan renkler ve ön planda olan tasarımları ile hizmet veriyor.