Erkek Sırt Çantası

tarafından
143
Erkek Sırt Çantası

Kullanım kolaylığı açısından hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen sırt çantaları farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Hipicon’un erkek sırt çantası da kategorisinde çok fazla alternatif bulunuyor. Omuzda rahatça taşıyabilme rahatlığını sunan sırt çantalarının kabin çanta, tek omuzlu çanta gibi farklı versiyonları da bulunuyor.

Hipicon Erkek Sırt Çantası Modelleri

Hipicon adlı e-ticaret sitesi unisex ve erkek sırt çantası konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip. İş adamları tarafından kullanılan deri ve klasik çantaların yanı sıra kullanım amacına göre üretilmiş olan farklı çanta modelleri de bulunuyor.

Okulda, seyahatte, spora giderken kullanılabilecek olan bu çantaların notebook, laptop ya da powerbank bölmeli olanları da bulunuyor. Kanken Fjallraven markası tarafından üretilen sırt çantaları unisex olup farklı renkleri ve elde taşınmasını sağlayan sapları ile dikkat çekiyor.

Sırt çantası özellikle kısa seyahatler, kamplar, doğa yürüyüşü yapan erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Birbirinden farklı renk ve modeli ile en ünlü markaların tasarımlarına https://www.hipicon.com/erkek/canta/sirt-cantasi üzerinden ulaşabilir ve sipariş de verebilirsiniz.