Ferahevler’de Hizmet Veren Pati Palace İle Tanışın

tarafından
78
Ferahevler’de Hizmet Veren Pati Palace İle Tanışın

İstanbul Sarıyer ilçesi Ferahevler semtinde bulanan Pati Palace hayvan hastanesi değerli hayvan dostlarımıza çok geniş yelpazede tıbbi tedavi olanakları sunmaktadır. Tedavi yöntemlerin de uyguladığımız çeşitlilik, modern veterinerlik anlamında sahip olduğumuz teknolojik imkânlar ve uzman veteriner hekim kadromuzla Pati Palace Ferahevler hayvan hastanemizin kapılarını değerli hayvan dostlarımıza açmaktayız.

Pati Palace Ferahevler veteriner hizmetleri evlerinizde bakımını üstelendiğiniz hayvan dostlarınızın sizin hayatınızda nasıl bir öneme sahip olduğunun farkındalığı ve sorumluluğuyla tedavi hizmetlerini yürütmektedir. Unutmayınız ki sahip olduğumuz tecrübeli veteriner hekim kadromuz ve sunmuş olduğumuz tedavi hizmetlerimizle kafanızda ki bütün soru işaretlerini kaldıracağız. Pati Palace veteriner hizmetleri uygulanacak tedaviden önce sevimli hayvan dostlarımıza özen ve saygıyla yaklaşımı ilke olarak benimsemektedir.

Güvenli veteriner hekimlerimiz rutin kontroller, periyodik uygulanan aşılamalar ve hayati risk taşıyan önem derecesi yüksek ameliyatlara kadar çok amaçlı hizmetler sunmaktadır.

Pati Palace Ferahevler veteriner hizmetlerini sizlere detaylı olarak açıklayacak olursak öncelikli olarak ön plana çıkan hizmetimiz yoğun bakım ünitemiz olarak karşınıza çıkmaktadır. Haftanın her günü 24 saat açık olan yoğun bakım servisimizde yaşam destek ünitesi olarak oksijen desteği, sıcaklık ve nem ihtiyaçlarını karşılayan tıbbi cihazlarımız, ağır şok durumlarına yönelik uygulanan solunum rahatlatıcı solüsyonlarla hayvan dostlarımızın hayata tutunmaları açısından tıbbi olarak destek vermekteyiz.

Pati Palace Ferahevler veteriner hizmetleri acil gelen hayvan dostlarımıza cerrahi müdahale gerektiren operasyonel durumlarda,  hazır bekleyen veteriner kadromuz ile ortopedik, dokusal organ bazlı ameliyat yapabilme imkânına sahiptir.

Pati Palace Ferahevler veteriner hizmetleri olarak hayvan dostlarımızın sağlığı ve esenliği bizim önceliğimizdir. Pati Palace hayvan hastanesi düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve olası enfeksiyonların yayılmasını önlemek amacıyla tüm personelimiz kişisel koruyucu ekipman kullanmaktadır.

Pati Palace Ferahevler hayvan hastanesi kapsamlı tıbbi hizmetlere ek olarak hayvan dostlarımıza mutlu olmalarını sağlayacak bir dizi koruyucu bakım seçeneği de sunmaktadır. Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına yönelik aşılama planlarının yanın da rutin muayeneler ve temel tedavileri içeren önleyici bakım paketleri sunuyoruz. Aşılama, muayene ve diğer bakım paketleri için https://patipalace.com/ adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pati Palace Ferahevler veteriner hizmetleri, klasik veterinerlik anlayışının dışında hayvan dostlarımıza sadece tıbbi tedavi hizmetleri sunmamaktadır. Beslenmenin hayvan sağlığı açısından nasıl bir öneme sahip olduğunun bilincinde hareket ederek hem reçeteli hem de reçetesiz seçeneklerle yüksek kaliteli evcil hayvan maması tedariği de sağlamaktayız. Ekibimiz, evcil hayvanınızın özel ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre en iyi mamayı seçmenize yardımcı olabilir. Unutmayın sevimli dostlarımız iyi bir tedaviyle sağlığına kavuşur ama iyi beslemeyle sağlıklı yaşar.

Pati Palace veteriner hizmetleri olarak Ferahevler semtinde bulunan hayvan hastanemizde sevimli hayvan dostlarımıza ve siz değerli hayvan severlere hizmet sunma noktasında kapılarımızı açmaktan mutlu olacağız.