Hasta Yatağı

tarafından
361
Hasta Yatağı

Hareketli hasta yatağı, standart yataklardan farklı olarak bir çok farklı amaç için kullanılmak için tasarlanmıştır. Özellikle yatalak hastalara hitap ediyor olmasıyla birlikte TV izlemek, kitap okumak isteyen sıradan kullanıcılara, en uygun açı ile maksimum konforu sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Klasik medikal hasta yataklarının aksine görünüm olarak standart yataklardan hiçbir farkı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sayesinde; baş kısmı 90 dereceye, ayak kısmı 35 dereceye kadar ayrı ayrı hareket edebilmektedir.

Hareketli yatak setinin içerisinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan doğal latekstir. Bu sayede ekstra havalı yatak kullanımına gerek kalmaz, uzun süreli kullanıma bağlı oluşabilecek vücut yaraları en aza indirgenir.
Son derece sessiz çalışan kumanda ve motor mekanizması yatağın sessizliğin ön planda olduğu ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmesine olanak sağlar. Aynı şekilde geceleri yatağın hareket ettirilmesi kimsenin uykusunu bölmez, rahatsızlık vermez.

motorlu mekanizma

Yüksek yaşam standartları ve konfor ön planda tutularak geliştirilen motor hareketli yatak seti baş ve ayak bölümlerinin bağımsız hareket olanağı sayesinde kişiye özel pozisyonun kolayca ayarlanmasını sağlar.

Deri kaplı kasa içerisine yerleştirilen İtalyan latex yatak ve motor hareketli lata ergonomik açıdan kusursuzdur. Vücut ağırlığının dağılımını dengeler, kan akışına engel olmaz, sırt, bel ve kas ağrılarının önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca vücudun üst kısmını arzu edilen ölçüde yüksekte tutma imkanı sağladığı için reflü rahatsızlığına etkin, mekanik çözüm sağlar.
Anti alerjik; Organik koton yıkanabilir kılıfı ve doğal lateks yatağı tamamen anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Yüksek kalite standartlarında üretilen organik, yıkanabilir koton kılıfı tamamen doğal, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir. Terletmeyen yapısı sayesinde hem uyku, hem de sağlık açısından son derece verimlidir.

hasta yatagi modelleri

Hareketli hasta yatağı hakkında detaylı bilgi almak, ölçü ve fiyatları öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:
https://www.mobilyayatak.com/motor-hareketli-ev-tipi-hasta-yatagi/