Hız ve Konfor Özel Uçaklarla Geliyor

tarafından
63
Hız ve Konfor Özel Uçaklarla Geliyor

Hız artık hayatımıza yerleşen bir kavram. Bunun en güzel örneğini bir internet bağlantıları bir de havayolu taşımacılığı veriyor. Günümüzde uçaklar en çok tercih edilen ulaşım araçları olmaya başladılar. Her yere en kısa zamanda ve aslında karayolu kazaları ile kıyaslandığında çok daha emniyet içinde ulaşabiliyorsunuz. Hatta bu güven ve konfor şimdi özel uçak kiralayarak şahsa özel sağlanabiliyor.

Özel bir jet yolculuğuyla saatler içinde dünyada istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Merkür Jet size bu özel hizmeti sunuyor. Firmanın tarifesiz VIP uçuşları sizi istediğiniz yere konfor ve güven içinde götürecek.  Bundan başka Merkür Jet’te satılık uçak fiyatları hakkında bilgi de edinebilirsiniz.  Özel jetleri istediğiniz zaman kiralayabileceğiniz gibi Merkür Jet yardımıyla satın almanız da mümkün. Bunun için internet üzerinden firmayla iletişime geçmeniz yani http://ozelucakkirala.net formatına girmeniz yeterli olacak.

 Satılık Uçakların Özellikleri Tanıtılıyor

Satışa konan uçaklarda doğal olarak temel bilgiler öncelikle veriliyor. Uçağın tipi, modeli, toplam uçuş saati, irtifa kabiliyeti, uçuş menzili, yolcu kapasitesi, ne amaçla kullanılabileceği il elde açıklanıyor. Örneğin makam jeti olmuş uçaklar belirtiliyor. Bu arada uçak fiyatları da tabii ki verilen bilgiler arasında.

Merkür Jet yılların sağladığı tecrübeyle böyle bir satışta size yardımcı olmaya hazır. Kısa adı IATA olan ve sadece hava yolu şirketlerinin üye olabildiği Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği üyesi olan Merkür Jetin hizmetleri arasında satılık uçaklar da var.