İşyerleri İçin Kullanışlı Perde Seçenekleri Perdemagazasi.com’da

tarafından
113
İşyerleri İçin Kullanışlı Perde Seçenekleri Perdemagazasi.com’da

Evde ve işyerinde iç mekanın mahremiyeti ve ışığı ayarlamak için kullanılan perde son dönemlerde kumaş dışında ahşap, plastik, bambu gibi birçok farklı materyalden üretilerek zevkinize ve kullanım şeklinize uygun çok farklı seçenekler sunmaktadır.

Pembe Lİla Beyaz Dar Pileli Zebra Perde

Ofislerde En Çok Tercih Edilen Stor Perde

Kullanışlı olmasının yanında şık görüntüsü ile de ofis pencerelerinde en sık tercih edilen tür olan stor perde işyerinizin havasını değiştiriyor. Duvara ve ya tavana monte edilen profile sarılabilen yapısı ile hem yer tasarrufu sağlıyor hem de şık bir görüntü oluşturuyor. Bunların yanında sert ve düz yapısı sayesinde toz tutmuyor ve çok kolay temizleniyor. Silerek kolayca temizlenebilen perde, yıkama ve ütüleme zahmetinden de kurtarıyor.

Krem Kahve Bej Dar Pileli Zebra Perde

Tül Perde İle İç Mekanlarda Daha Fazla Güneş Işığı

İç mekanların mahremiyetini korumak sebebiyle kullanılan perdeler, enerji tasarrufu ve güneş ışığından daha fazla yararlanmak sebebiyle tül perde için yanında yer açmıştır. Hatta zaman içinde gerek doku, gerek modeli bakımından çok fazla çeşitlenerek kalın perdeleri yalnızca fon olarak kullanmamızı sağlayarak daha fazla ön plana çıkarak dekorasyonun da en önemli parçası halini almıştır.

Bej Koyu Kahve Krem Dar Pileli Zebra Perde

Tül ve Kalın Perdeler Yerine Zebra Perde

Çizgili görüntüsü sebebiyle zebra perde olarak adlandırılan perdeler hem tül perde hem de kalın perde olarak kullanılabilmesiyle son zamanlarda evde ve işyerlerinde en sık tercih edilen tür olmuştur. Gündüz güneş ışığından faydalanabileceğiniz yapısı, gece tek bir hareketle tamamen kapatılabiliyor olması sebebiyle en kullanışlı perde olmuştur. Ev ya da işyerinize şıklık katacak perdeler için perdemagazasi.com adresini ziyaret ederek farklı modellere de göz atabilirsiniz.

Bu yazı; Perdemagazasi.com sitesindeki yazılardan ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.