İVK’nın Sosyal Sorumluluk Projeleri Analizi

tarafından
86
İVK’nın Sosyal Sorumluluk Projeleri Analizi

İVK Konuşmacı Ajansı kendi meslek gruplarında deneyim sahibi, uzman kişiler aracılığıyla bilgi, beceri ve tecrübelerini aktarmalarına imkân tanıyan konuşmacı ajansıdır. İVK konuşmacı ajansının verdiği hizmetler arasında toplum tarafından kabul görmüş fikirleri ve konuşmaları değerli olan insanları şirketlerin çalışanlarının çalışma motivasyonuna artırmaya yönelik organizasyonlar kurmaktadır.

İVK konuşmacı ajansı toplumun birçok meslek grubunda söz sahibi ve tanınan geniş bir konuşmacı ağına sahiptir. Konuşmacı grubunda yer alan kişiler akademisyen, oyuncu, mühendis, yazar, danışman, spiker, danışman vb. meslek gruplarında yer almaktadır.

İVK konuşmacı ajansından konuşmacı talep eden şirketler kendi kurumsal kimliklerine ve konuşma konularına göre her türlü etkinlik veya toplantı için en uygun konuşmacıyı tercih edebilirler.

İVK konuşmacı ajansı tarafından destek sunulan webinar konuşmacıları üniversitelerde, şirketlerde düzenlenen seminerlerde dinleyicilere mesleki ve hayat deneyimlerini aktarırlar. Webinar konuşmacılar genel olarak işletmeler, eğitim kurumları, sağlık hizmetleri, pazarlama ve satış gibi birçok alanda konuşmalar gerçekleştirirler.

Webinar konuşma organizasyonların da yapılan webinar konuşmalar sırasında, webinar konuşmacılar genel olarak dinleyici kitlenin sorularını yanıtlayarak ve dinleyicilerle etkileşimde bulunarak interaktif bir konuşma gerçekleştirir.

İVK konuşmacı ajansı sosyal sorumluluk projeleri kapsamında da hizmetler vermektedir. Topluma ve şirketlere yönelik birçok konuda farkındalık yaratmak ve bilinç düzeyini yukarı çekmek amacıyla bazen bir firmanın eğitim salonun da bazen büyük bir AVM’nin etkinlik bölümünde konuşma organizasyonları gerçekleştirir. Farkındalık yaratılmak istenen konuların başında genel olarak eğitim, sağlık, çevre ve insani yardım gibi konular gelmektedir.

İVK konuşmacı ajansı HR marketing alanında da özel çözümler sunmaktadır. Şirketleri, kuruluşlar, üniversiteler markalarını güçlendirmek ve kendi bünyesinde yer alan çalışanların çalışma ortamından aldıkları maddi manevi tatmini ortaya koymaktadır.

Düzenlenen hr marketing çalışmalarının sonucu olarak şirketlerin, kuruluşların işe alım sürecinde daha fazla aday çekmelerine yardım etmektedir.

İVK konuşmacı ajansı HR marketing çalışmalarında şirketlerde yer alan insan kaynakları yönetimlerinin pazarlama stratejileriyle birleştirilmesini hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda yapılan çalışmalar neticesinde işverenin ortaya koyduğu marka değerinin güçlendirilmesi, işe alım süreçlerinin etkili bir şekilde yürütülmesi ve şirket kültürünün oluşturulması gibi HR işlevlerinin pazarlama stratejileri ile kompakt bir yapıya dönüşmesi amaçlanır. İşverenin marka değerinin artması işe alım süreçlerinde çok daha fazla iş başvurusu alınması anlamına gelecektir.

İVK konuşmacı ajansı ağırlıklı olarak iş dünyasında yer alan şirketlerin HR marketing ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, markalarının geliştirilmesi, şirket kültürünün oluşturulması ve etkili işe alım süreçleri konusunda destekler vermeye devam ediyor.

İVK konuşmacı ajansının verdiği hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz https://ivk.com.tr/ internet adresi üzerinden web sitesine giriş yaparak bilgi alabilirsiniz. Web sitesi üzerinde yer alan iletişim bölümüne girerek sormak istediğiniz her soruya kısa süreler içerisinde cevaplar almanız mümkün olacaktır.