İzninizi Tatilde Geçirin

tarafından
65
İzninizi Tatilde Geçirin

             Yoğun çalışma temposundan hafta sonları ve yıllık izinler hariç tatile fırsat bulunamamaktadır. Ailece şehir dışına çıkıp tatil yapmak hepimizin aklındaki düşüncelerden olmaktadır. Gittiğimiz tatil yerlerinin kaliteli olması, gezilecek yerlerinin olması tatilin keyifli geçmesini sağlamaktadır. Önceden rezervasyon ile indirimlerden faydalanabilirsiniz.

                Muhafazakâr oteller ile İslami usullere uygun bir tatil yapabilirsiniz. Muhafazakâr aile yapısına sahip aileler özellikle düşünülmüş olup, bunun sonucunda bay bayanların yararlanacağı termal havuzlar ayrı ayrı olacak şekilde planlanmıştır.

             Termal havuz, termal jakuzi, Türk hamamı, buhar odası gibi sağlığınız için faydalı birçok imkân bulunmaktadır. Termal otel oda seçenekleri arasında standart oda, süit oda, villa süit oda seçenekleri bulunmaktadır.

            İslami otel seçenekleri ile hem tatil yapıp hem de termal sulardan faydalanabilirsiniz. Birçok sağlık sorunlarına çözüm olmaktadır. Fitness salonu, bisiklet kiralama, çocuk oyun aktiviteleri ve oyun salonu ile misafirlerine hizmet vermektedir.

            İnternet üzerinden rezervasyon yaptırabileceğiniz birçok site bulunmaktadır. Bu sitelerden biriside www.obamtermal.com adresi olmaktadır.