Medyum Ali dolandırıcı mı yoksa güvenebilir miyiz?

tarafından
682
Medyum Ali dolandırıcı mı yoksa güvenebilir miyiz?

Son birkaç senedir hakkındaki övgü dolu sözlerle adından oldukça söz ettiren Medyum Ali Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma, rızık açma, büyü bozma ve kişiye özel çalışmalarda yardımcı oluyor. Uzun yıllardır bu işi yapan ve binlerce insanın derdine çare olan Medyum Ali Hoca hakkında Hakan Bey tarafından yapılan bir yorumu da burada paylaşmak isteriz:

“Bu sayfaya internette tesadüf eseri denk geldim Medyum Ali dolandırıcı mı Hoca’nın sitesine de göndermiştim bu yorumu ancak bu platformda da dile getireyim istedim hoca arayışında olan ve bilgilenmek isteyen arkadaşlara bir faydam olsun…
Erkekler ağlamaz derler ancak ben 7 senelik beraberliğimin olduğu kız arkadaşımın başka biri yüzünden beni terk etmesi yüzünden ben depresyona girdim ve gecelerce günlerce ağladım. Çevremde kimse kalmadı kendimi alkole verdim belki yanlış yaptım ancak başka çarem yoktu işimden bile ayrılmak zorunda kaldım. O kişiden beri de karşıma birileri çıktıysa da kimseyi sevemedim, kimseye de yalancıktan rol yapamadım ve 1 sene boyunca tek bir kızın elini bile tutmadım. 25 yaşındayım ve hayatımın büyük bölümü bu kızla geçmişti. Her şeyi onunla tanımış ve öğrenmiştim. Bu 1 sene boyunca abartısız her gün sabah uyanınca ilk işim başka bir hesaptan gizlice beni silip engellediği Facebook’una bakmak oluyordu. O adamla fotoğraflarını görünce intihar edesim geliyordu. Önce birkaç dolandırıcı medyuma binlerce lira kaptırdım. Her seferinde verdikleri süre dolunca ve bu kişide zerre değişiklik olmayınca yoruldum, usandım ve sıkıldım ancak o adamla tekrar fotoğrafını görünce yine dayanamadım ve tekrar hoca arayışına başladım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Medyum Ali yorumları Hoca’ya ulaştım ve derdimi anlattım.

Aşk ve bağlama çalışmasına başladık ve bana vefk yolladı. Kırmızı bir kumaşa sarıp taşımaya başladım. Taşıyordum, verdiği duayı da okuyordum ancak içimde zerre umut kırıntısı kalmamıştı sırf başka bir çarem olmadığı için zorunluluktan günleri saymaya devam ettim ve mucize bir şekilde 17. günde eski sevgilim önce bu adamdan ayrıldı, 23. günde de bana mesaj atarak barışmak istedi özür diledi. Bunları rüyamda görsem inanmazdım gerçi her gece rüyamda da onu görüyordum ama o kadar umutsuzdum ki bu mesajı görünce dünyanın en mutlu insanı oldum. Kendisiyle buluştuk ve sanki o 1 sene hiç yaşanmamış gibi kaldığımız yerden devam etme kararı aldık. 4 aydır beraberliğimiz devam ediyor ve eskisinden daha da ciddi.

2014 sonuna da Allah’ın izniyle nikah tarihimizi alacağız haftaya. Bunları buraya yazmak zorunda da değildim ancak piyasada o kadar çok dolandırıcı ve sahtekar medyum var ki insanlar herkese para kaptırdıkları ve güvenleri kırıldığı için bu bir elin parmaklarını geçmeyen gerçek hocalar da arada kaynıyor bu kişilere de insanların güvenesi gelmiyor. En azından belki benim durumumdaki arkadaşlara bir umut ışığı olur dedim. Çalışacağınız hocayı seçerken çok dikkatli olun para kolay kazanılmıyor. Medyum Ali şikayet Hoca’ya bu vesileyle binlerce kez teşekkür etmek ve çalışmalarında kolaylıklar dilemek isterim. Allah’a da Ali Bey gibi dürüst ve doğru bir hocayı çıkardığı için minnettarım. Diğer arkadaşların da belirttiği gibi ortada birçok Ali isminde hoca var bahsettiğim Ali Bey’in sitesi http://www.medyumali.com, telefonu 05355906275′tir. Umarım herkes aradığı aşkı bulur ve mutlu bir hayat sürer çünkü bu herkesin hakkı. Herkese hayırlı geceler…”