MUTLULUĞUNUZ İÇİN VARIZ

tarafından
70
MUTLULUĞUNUZ İÇİN VARIZ

Maltepe Arçelik servisi olarak Türkiye’nin en detaylı, en kapsamlı ve en yaygın hizmetini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin her bölgesine klimadan beyaz eşyaya, elektronikten ankastreye her ürün için uzman kadromuz teknolojik olan güçlü altyapılarımız ile yedi yirmi dört olarak kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve hızlı bir hizmet sağlıyoruz. Firmamızın hizmetleri arasında bilgisayar ürünleri gibi yerinde servis desteği ve periyodik ürün bakımı hizmetleri de bulunmaktadır. Çağrı merkezlerimizde güçlü ürün bilgilerini bilen, konularında uzman ve deneyimli müşteri temsilcilerimiz, sizinle olacak olan iletişimleri ayarlayarak en iyi hizmeti sunmak için yedi yirmi dört hizmet sağlamaktadırlar. En fazla servis şubeleri ile en zor noktalarda bile sizlerin için bulunmaktayız.

Sancaktepe de arçelik ürünlerinizin bütününe teknik servislerimizle yardımcı olmaya hazırız. Ürünlerimizin dayanıklılığı tüketici ve tüketim sektöründe kanıtlanmıştır. Pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri sağlamaya devam etmektedir. Türkiye, Güney Afrika, Romanya, Çin ve Rusya gibi dünyanın dört bir yanında bile satış ve organizasyon şubelerimiz yer almaktadır. Kendimize ait on marka ile yüzden fazla üründe satış imkanı sunmaktayız. Sancaktepe Arçelik servisi olarak beklenti ve isteklerinizin farkındayız. Bu isteklerinizi yerine getirebilmek için yeniliklerimizi yakından takip edin. Yenilikçi ürün ve uygulamalarımız ile hızla gelişen dünyada daha fazla tüketiciye ihtiyaç duyulmaktadır. Ve müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden daha önemlidir. Firmamız beyaz eşya, ankastre, klima, kombi ve küçük ev aletleri tamiri ve bakımlarında tüm ekiplerimizi siz müşterilerimize seferber etmekteyiz.

Kurumsal sorumluluğumuzu taşıyarak bunun bilinci içerisinde geleceğinizi garanti altına alıyoruz. Büyümeyi ve gelişmeyi gerçekleştirebilmek için siz değerli müşterilerimizinde bize güvenmesini hedefleyerek hızla gelişiyoruz. Bugün bulunduğumuz pazarlamalarda müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla sona ermemektedir. Aksine ürünlerimizi satın almanızla başlar ve böylelikle devam eder. Müşteri memnuniyeti modelimiz kalite ilkemizi ön plana çıkarmaktadır. Firmamız sadece ürün satmakla ilgili değil satın aldığınız ürünlerimiz ile ilgili teknik aksaklıklar sonucu oluşan sorunlarla da ilgilenmektedir. Eğer bir teknik servise ihtiyacınız varsa  Arçelik servisi’nde siz değerli müşterilerimizi bekliyor olacağız.  Siz varsanız bizde varız.