Okullarda Öğrenir Kurslarda Tecrübe Kazanırsınız

tarafından
72
Okullarda Öğrenir Kurslarda Tecrübe Kazanırsınız

İş hayatına yeni atılacak okullarından yeni mezun olmuş bireylerin önlerinde iki tane büyük soru bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi erkek adaylar için askerlik hizmeti, diğeri de tüm adaylar için iş tecrübesinin nasıl kazanılacağı konusudur.

İşletmelerin büyük çoğunluğu iş gücü alımlarında deneyim kazanmış ve askerlik hizmetini yapmış bireyleri tercih etmektedirler. Bu durum yeni mezun bireylerde iş bulamama korkusu meydana getirmektedir.

İş hayatı için gerekli olan pratik bilgisini mesleğinizle alakalı kurslar düzenleyen eğitim firmalarından alabilirsiniz. Biladım Eğitim Kurumu yılların getirdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile sizlere geniş bir yelpazede eğitim hizmeti sunmaktadır. Kurum sunduğu bu eğitimler için yılın belirli zamanlarında kampanyalar düzenlemektedir.

Çizim ve tasarım işlerinin vazgeçilmez programı olan autocad pratiği kazanmak isteyenler için Autocad kursu kısa bir süre için 650 TL yerine 550 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Ayrıca 3D max kursu almak isteyen kişiler kampanyalı paketle 3d max, V ray ve Photosop eğitimlerini 200 TL indirimle sadece 790 TL’ye alabilirler.

www.biladim.com sitesinden iletişim ve adres bilgilerine erişebileceğiniz eğitim kurumu bilgisayar bilgisi edinmek isteyen kişiler için de excel kursu, işletmenlik kursu gibi temel kurslar da düzenlemektedir.