Recuva Silinen Dosyaları Ücretsiz Kurtarma Programı Recuva indir

tarafından
101
Recuva Silinen Dosyaları Ücretsiz Kurtarma Programı Recuva indir

Hepimizin başına gelebilecek olaylardan birisi ise bilgisayar sisteminden kayıtlı olan dosyalarımızın bulamamız veya yanlışlıkla silinmiş olması durumudur. Geri dönüşüm kutusunu da “geri dönüşüm kutusunu boşalt” veya “Shift + Del” tuşlarına birlikte bastığımızda verileri tamamen silmiş oluyoruz. Hafıza depolama aracı olarak kullandığımız taşınabilir hard diskler veya Flash bellekler de ise bir dosyayı sildiğimiz çalışma mantığı gereği geri dönüşüm klasörüne atmadan direk dosyaları silmektedir. Silinen dosyaları kurtarma işlemi kesinlikle normal yol izleyerek yapılamamaktadır. Bu sorunumuza en iyi şekilde cevap verebilecek bilgisayarımızla uyumlu şekilde çalışabilecek uygulamalara gereksinim duyarız.

Yukarıda bahsedilen durumlar ile karşılaştığımız vakit kolay kullanılabilir ve basit normal yollar izleyerek kurtarmak istediğimiz dosyaları geri getirebilmemizi sağlayan yazılımlar kullanmak zorunda kalırız. Tam bu vakit sorunlarımızı çözebilecek alanında popüler kullanıma sahip olan Recuva silinen dosyaları bulma programını ücretsiz kullanabileceksiniz. Diğer yazılımlara taş çıkartan program kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcının derdine çare bulmayı başarmıştır. Dosyaların üzerinde hiçbir değişiklik meydana getirmeden eskisi gibi bulup ve eski kayıtlı olduğu yere getirmeyi başarabilmektedir. Silinen veriler isterse aylar önce silinmiş olsun sahip olduğu geniş çaplı özellikleri sayesinde bulma yetisine sahiptir. Gelişmiş arama motoru sayesinde bilgisayar sisteminde geniş çaplı otomatik aramalar yapması için komut verip geri kalan bulma işini programa bırakabilirsiniz. Hiç ümitsizliğe kapılmayın yıllar sonra bulmak istediğiniz verilerinizi dahi profesyonel arama motoru sayesinde bulabilmektedir.

Recuva Programı Nasıl Kullanılır?

Yukarıda ki yazımızı birazcık okumanız uygulamanın ne işe yaradığı ve nedir sorularına yanıt bulabileceksiniz. Lakin birçok kullanıcının kurulumu yaptıktan sonra acaba nasıl kullanabilirim gerçekten kullanmayı başarabilir miyim gibi bir takim sorular insanın kafasında beliriyor. Bu tip sorularınız giderebilmek adına kısa ve öz bilgiye yazımızda yer vermiş olalım.

Öncelikle Recuva indir programın kurulumunu tamamladıktan sonra masaüstüne gelen kısa yol düğmesinde açın. Açtıktan sonra bulmak istediğiniz dosyayı sistem bölümlerinden nerde aramak istediğinizi seçebileceğiniz butonlara gelecektir. Aramak istediğiniz bölümü seçtikten sonra sabırla bekleyin istediğiniz sonuçlara ulaşabileceğinizden kuşkunuz olmasın.

Recuva Özellikleri

Yukarıda özelliklerinden ve çalışma mantığından bahsetmiş olsak da kısa bilgilerle daha hızlı biçimde bilgi sahibi olmanızı sağlayalım. Ayrıca şunu da belirtmeden geçmeyim program tamamen bedava sınırsız kullanımıyla hizmet veriyor olup kolayca indir download yapabilirsiniz. Yazılımın bu denli hizmet veriyor olması tüm kullanıcıların kısa zamanda tercihi haline gelmeyi başarmıştır.

  • Gelişmiş arama motoru desteği
  • Hızlı arama ve detaylı arama modu seçenekleri
  • Çalışma sistemini optimize edebilme butonları
  • Türkçe dil desteği sayesinde daha kolay kullanma şansına sahip olun.
  • Bulduğu dosyaları listeleyerek kolay erişim sağlar.
  • Windows işletim sisteminin tüm sürümlerinde çalışır.