Saatiniz Marka Olsun

tarafından
98
Saatiniz Marka Olsun

Bay ve bayanların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında saat yer almaktadır. Birçok renk ve model ile göze hitap etmektedir. Öncelerde sadece zaman kavramı için takılan saatler şimdilerde ise aksesuar olarak tercih edilmektedir. Herkesin evinde en az 2 ya da 3 adet bulunmaktadır. Giyilen kıyafete göre değiştirilmektedir. Saat alırken en önemli konulardan biriside marka olmasıdır. Oldukça uzun ömürlü, kaliteli ve garantili olmaktadırlar.

Erkekler bayanlara göre saate daha fazla önem vermektedirler. Tommy Hilfiger erkek kol saati çeşitleri arasında deri kordonlu, plastik kordonlu ve metal kordonlu saatler yer almaktadır. Genellikle koyu renkler bulunmaktadır. Fossil erkek kol saati ise genellikle kalın deri kordon ve büyük kasa kullanılarak üretilmiştir.

 DKNY bayan kol saati çeşitlerinde ise beyaz ve açık renklerin hâkim olduğu görülmektedir. Beyaz ile altın ve gümüş tonları kombinlenmiştir. Lacoste bayan kol saati ise diğer markalara göre daha fazla renkli ve spor tarzda saat üretmektedir. www.saatimvesaatim.com sitesi gibi internet üzerinden ulaşabileceğiniz birçok site bulunmaktadır.