Side Eğlence Turları

tarafından
71
Side Eğlence Turları

Gittiği yerde eğlenceli bir şekilde zamanını geçirmek isteyen insanlar, bunun için artık birbirinden farklı turları inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapmayı tercih ediyorlar. Geçmiş dönemlerde onları karşılarına çıkan turlar oldukça dar bir kapsamdaydı. Böyle olunca insanlar istedikleri turları ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez, istedikleri turları seçemiyorlardı. Şimdilerde ise bu konuda oldukça ciddi değişimler kendini göstermeye başladı.

Side Rafting Turu

Genel olarak gençlerin tercih ettiği düşünülen Side Rafting turu esnasında bu konuda deneyimli eğitmenler insanların akıllarında yer eden her türlü sorunun cevabını vermiş olacaklar. 15 km olan parkur oldukça zorludur. Ancak zorlu olmanın yanı sıra eğlenceyi de beraberinde getirmeyi başarmakta. Rafting esnasında Köprülü Kanyon’daki ulusal park gezilecek, nehirdeki buz gibi sularda yüzülebilecektir. 3 saatlik rafting macerası esnasında insanlar daha öncesinde olmadığı kadar güzel bir şekilde zamanlarını geçirmiş oluyorlar.

Side Tekne Turu

Yunus Adası’na yapılacak olan Side Tekne Turu ile beraber insanlar Side’nin daha öncesinde görmedikleri güzelliklerini görme imkanına erişmiş olacaklar. Teknenin üst katında güneşlenecek olan insanlar, alt katta ise deniz kaplumbağaları ve balıkları inceleme imkanına erişmiş olacaklar. Verilecek olan molalar esnasında buz gibi sularda yüzülebilir, buradaki canlıların fotoğrafları çekilebilir. Böylece insanlar bir yandan yeni yerleri keşfederken diğer bir yandan ise tam anlamıyla istemiş oldukları tarzdaki eğlenceli zamanlara kavuşmuş olacaklardır.

Side Alanya Şehir Turu

Daha öncesinde Side’ye gelsin gelmesin fark etmez, buradaki güzellikleri tam anlamıyla keşfetmek isteyen insanlar, Side Alanya şehir turuna katılabilirler. Bu tur adından da anlaşılabileceği üzere Alanya’nın oldukça güzel noktalarının profesyonel kişiler ile gezilmesi sonrasında en güzel anılara sahip olunacaktır. Gidilecek olan her bir noktada, bu konuda deneyimli rehberlerden gerekli olan bilgilerin tamamı eksiksiz olarak alınacaktır. Başta Damlataş Mağarası olmak üzere Alanya’da yer alan tüm güzellikler ayrıntılı bir şekilde incelenmiş olacaktır. Yapılacak olan bu gezi ile beraber ise artık insanlar başta Side olmak üzere Alanya’nın dört bir yanını gezerek buradaki tüm güzelliklerin farkına varmış oluyorlar.