Sperm Ve Yumurta Donasyonu Sayesinde Çocuk Sahibi Olabiliriz

tarafından
72
Sperm Ve Yumurta Donasyonu Sayesinde Çocuk Sahibi Olabiliriz

Günümüzde bayanlarda ve erkeklerde yaşanan sorun ve hastalıklardan dolayı çocuk sahibi olma konusunda çiftler sıkıntı yaşamaktadırlar. Fakat günümüz teknolojisi sayesinde bu sorunların çözümü konusunda birçok yol kat edilerek sıkıntılar çözülmeye çalışılmaktadır.

Uzun yıllardır uygulanan tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olamayan çiftler arzuladıkları bebeğe kavuşmaktadırlar. Ülkemizde yapılmayan cinsiyet seçimi gibi bazı işlemler Kıbrıs ve diğer sayılı ülkelerde yasal olarak uygulanmaktadır.

Bu konuda Kıbrıs tüp bebek cinsiyet seçiminin yanı sıra  erkeklerde yaşanan sperm sorunları ve bayanlarda yaşanan yumurtlama sorunları ile ilgili işlemler uygulanmaktadır.

Sperm donasyonu hiç sperm i olmayan ya da çocuk sahibi olma yeterliliği olmayan bay hastalar için uygulanmaktadır. Bayanlarda yumurtlama konusunda yaşanan sıkıntılar içinde yumurta donasyonu gibi teknikler uygulanarak çiftlerin çocuk sahibi olmaları konusunda çalışılmaktadır.

Bu konuda www.kibristupbebekmerkezi.com.tr gibi merkezler çiftler için en ince ayrıntısına kadar birçok detayı düşünmektedir. Bilgi ve tecrübesi ile uzman doktor ile çocuk sahibi olmak isteyenlere ışık olmaktadır. Detaylı bilgiler ve merak ettiklerimiz için bu gibi sitelerin sayfalarına girerek araştırma yapabiliriz.