SPİN KAMIŞ NEDİR

tarafından
123
SPİN KAMIŞ NEDİR

Taşıması kolay ve kullanışlı olduğu için balık tutan kişiler tarafından en çok tercih edilen kamış çeşitlerinden birisidir. En çok kullanılan kamışlardan birisi olmasını sağlayan özelliği ise bu kamışın hafif avların en uzak mesafelere fırlatılmasını sağlamasıdır.

Bu kamışlara spin kamış adı verilir. Spin kamışlar balıkçıların en çok tercih ettiği kamışlardan birisi olduğu için satışları da her yerde yapılmakta ve adından da her yerde söz ettirmektedir. En hafifi avı en uzak mesafeye atabildiği için kıyı üzerinden açık sulardaki balıkların da yakalanabilmesinin imkanını sağlamaktadır. Her olta çeşidi ile kullanılabilen spin kamış ürünleri balıkları da hafif avlar sayesinde çok çabuk kandırmayı başarıyor.

Oltaların da geliştiği şu dönemde artık karşımıza çıkan teknolojilerden birisi olan atılan oltayı izleyerek balık takılıp takılmadığını öğrenmek mümkünleşti ve bu özellikler git gide yaygınlaşıyorlar. Spin kamış sayesinde uzağa fırlatılan bir avın takibini de yapabilmek mümkün oluyor. Bu kamışların ortak özellikleri ise her birinin hafif olması ve menzilinin uzun olmasıdır. Spin kamışlar hakkında detaylı bilgi ve ya bu kamışlardan birisini satın almak isterseniz https://www.avbaliksepeti.com/kategori/spin-kamislari sitemizi ziyaret edebilir ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.