Tetristen Günümüze Değişen Oyun Dünyası

tarafından
73
Tetristen Günümüze Değişen Oyun Dünyası

Biraz nostalji yapacak olursak oyun dünyasının epey büyük bir gelişim süreci izlediğini görebiliriz. Bunların belki başında tetrisler, sanal bebekler, karakulular, atariler, segalar gibi bu liste uzayıp gidiyor.

Günümüzde ise ne boyutta olduğunu artık herkes tarafından bilinmekle beraber yeni bir düzeni bu değişimle birlikte getiren bu dünyanın vazgeçilmez olduğunu söyleyebiliriz.

Geçmişten günümüze değişen bu dünyanın yeni getirdiği bazı değişiklikler var tabi ki. Bunların başında her ortamdan ulaşılabilme ve eskiden oyun konsolları için harcana paraların değişik bir şekilde harcanmaya devam edilmesi.

En çok adını duyduğumuz oyunların başında ise knight online gb gibi bir terim kullanıldığında bu yeni bir cd almakla eşdeğer tutabilirsiniz maddi yönden ama emin olun daha faydalı bir alışveriş olacaktır.

Bu terimler ve sonsuz bitmeyen oyun kuşağında rp satın al gibi yabancısı olabileceğiniz birçok kelimeye alışacaksınız emin olun.

Bu konuda size hem destek hem de yardımcı olabilecek bir siteden örnek vermek gerekirse www.kopazar.com sitesi size epey bir kolaylık sağlayacaktır. Özellikle bu aralar wolfteam oyuncuları için söylemek gerekirse wolfteam nakit i şu anda satın almaları için tam zamanı. Bu sanal dünyada da ekonomik boyutun büyük bir faydası olduğu açık. Elbette ki her zevkin bir karşılığı olacaktır.