Uzun Hırka

tarafından
86
Uzun Hırka

Hafif serin gün ve gecelerin kurtarıcısı olan uzun hırkalardaki modern çizgiler ile yeni sezonda da şıklığınızı bozmadan serin günlerde kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kapüşonlu, düğmeli, fermuarlı, simetrik veya asimetrik kesimli tüm uzun hırka modelleri sayfamızda kendi kategorisi altında yer almaktadır.

Sayfamızda yer alan uzun hırka modellerinin ilkbahar-yaz dönemi yeni sezon modellerinde her zevke uygun renk seçenekleri bulunmaktadır. Kıyafetinize ve tarzınıza en uygun olan modele en uygun fiyatlarla ulaşmak için sayfamızı ziyaret ederek yeni sezon uzun hırka modellerini inceleyebilirsiniz.

Hem Sıcak Hem Hafif Hırkalar

Özgün tasarımlarla hazırlanmış olan uzun hırka modellerimizin her biri serinliği üzerinizden alıp sizi sıcacık tutacak ve hafifliğiyle sizi yormayacak özelliğe sahiptir. Özel ipliklerle dokunmuş olan uzun hırka modellerini jean, kumaş, kanvas gibi alt giyimlerle uyumlu bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Hırka modellerini, renklerini ve özelliklerini incelemek için www.denizbutik.com online satış mağazamızı ziyaret edebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler sayfamızın garantisi ve kalitesiyle sizlere ulaştırılmaktadır. Uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz için birinci sınıf kalitede işçilik ve dokuma kullanılmıştır.