Yapılar, Uzun Ömürlü Olması ve Şık Görünmesi: Doğal Dekor

tarafından
97
Yapılar, Uzun Ömürlü Olması ve Şık Görünmesi: Doğal Dekor

Özellikle Avrupa ve Amerika’da kullanılan, iç ve dış mekan kaplamaları, son yıllarda ülkemizde de yoğun olarak kullanılmaktadır. İç mimari dekorasyonlarda oldukça güzel görünmektedir.

Bir mekana ruh katan doğal taş kaplama, duvarların şık ve güzel görünmesini sağlıyor. Modern yapılarda doğal bir görünüm sağlayan bu kaplamalar, uzun yıllar bozulmadan kullanılabilir.

Birçok model seçenekleri ile hizmet veren dogaldekor.com, duvar kaplama projelerinde oldukça yoğun seçenek sunuyor. Yüzlerce renk seçeneğinin bulunduğu doğal taşlarda, değişik model seçenekleri ile muhteşem dekorasyonlar yapmak mümkün. Bu tür kaplamalar, yapıların nefes almasını ve uzun ömürlü olmasını da sağlamaktadır. İç ve dış mekan kaplamalarında güvenle kullanılmaktadır.

Duvar taşları, doğal görünmekle birlikte her zevke hitap eden modern bir çizgiye de sahip. İç mekanlarda; salon ve oturma odası duvarlarında, yatak karyolası baş ucu duvarlarında, şömine üstü duvarlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Dış mekanlarda; bina cephelerinde, bahçe duvarlarında, balkon altlarında, havuz kenarında ve merdiven tırabzanlarında yoğun olarak kullanılır.