Alanya Turları

tarafından
71
Alanya Turları

Alanya Yeşil Turlar
Akdeniz bölgesinin en fazla ziyaret edilen yerleri arasında ilk sıralarda bulunan Alanya, ilkbahar ve yaz dönemlerine geldiği zaman var olan doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakmakta. Bölgede bulunan birbirinden farklı doğal güzellikler ise şimdilerde turlar aracılığı ile meraklılarına sunulmaya devam ediyor.
Alanya Kapadokya Turu
3 gün 2 gece ya da 2 gün 1 gece olacak şekilde düzenlenmekte ola Alanya Kapadokya turu, şehirden yaklaşık 500 km uzaklıkta yer alan Peri Bacaları başta olmak üzere buradaki doğal kaynak oluşumları, geçmişten günümüze burada yer alan tarihi ve doğal güzellikler incelenebilecektir. Bir yandan bölge ile alakalı gerekli tüm bilgiler konusunda uzman tur rehberleri tarafından alınırken diğer bir taraftan ise birbirinden güzel hediyeler hatıra olarak satın alınabilir.
Alanya M.A.S. Kültür Turları
Alanya bilindiği üzere yeşil alanları ve tarihi bölgelerinin bir arada olması ile turistlerin ilgisini çeken yerlerden bir tanesi. Tarihi yerleri seven ve gittiği yerlerde bu tarz alanlar bulunuyorsa buraları da en iyi şekilde gezmek isteyen kişiler, Alanya M.A.S. kültür turları ile bu isteklerini diledikleri gibi yerine getirmiş oluyorlar. Tur dahilinde başta Aspendos Açık Hava Tiyatrosu olmak üzere Apollon Tapınağı, Side Antik Kenti gibi tarihi yerler gezilirken aynı zamanda çam ormanlarının içine saklı muhteşem Manavgat Şelalesi de yine görülecek olan yerler arasında bulunmaktadır. Turun son bölümünde ise mesire alanları gezilerek tur tamamlanmış olacaktır.
Alanya Sapadere Kanyon Turu
Alanya’da doğal güzellikler söz konusu olduğu zaman pek çok kişinin aklına ilk olarak gelen yerlerin başında Toros Dağları gelmekte. Burada bulunan Sapadere; şelaleleri ve kanyonları ile birlikte ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Tur dahilinde yalnızca Alanya’nın değil bu bölgenin en büyük mağarası olarak da bilinen Cüceler Mağarası da ziyaret ediliyor. Bölgedeki tüm güzelliklerin görülebileceği Alanya Sapadere kanyon turu içerisinde yalnızca bu geziler yapılmıyor, aynı zamanda burada bulunan köy yaşamı da yine yöre halkının bulunduğu yerler ziyaret edilerek incelenmiş oluyor. Böylece insanlar hiç unutamayacakları anılar ile turlardan ayrılmış olacaklar.