BEYAZ EŞYA SERVİSİ VE KADROMUZ

tarafından
70
BEYAZ EŞYA SERVİSİ VE KADROMUZ

İşimizde dürüst çalışmak konusunda taviz vermeden çok iyi bir şekilde müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet vermekteyiz. Servis araçlarımızla ürünlerde sorun yaşayan evlere gider ve çok geçmeden ürünü alarak servisimize getiririz. Çekmeköy Bosch servisimizde ürünün garanti kapsamında olan kısımlarını onarıp tekrar geri götürmek üzere yola koyuluruz. Kısa süreli işleri ise genelde gidilen evlerde gerçekleştiririz. Aynı zamanda servis olarak telefon numaralarımız da mevcuttur ve çoğu müşterilerimiz de telefon numaralarından ulaşıp da bilgi almaktadırlar.

Beyaz eşya müşterilerinin kullandıkları ürünler bizim kendi malımızmış gibi gözetimden geçirir ve gerekli alt yapısını hazırladıktan sonra işe koyuluruz. Kadromuz uzman elemanlarla dolmuştur. Orijinal yedek parça aksesuarlar ile müşterilerimizin memnun olması temel prensibimiz ve bunu da garanti servis yetkili firmamızca her daim ortaya koymaktayız. Kaynarca Bosch servisimiz bulunduğumuz bölgede oldukça özverili çalışmamızla beyaz eşyada bir hayli yol almış durumda.

Beyaz eşyaya oldukça değer veren onları ilk piyasaya çıktığı gibi hale getirip müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. Ürünlerdeki arızayı en ince ayrıntısına kadar değerlendirir ve hataları ya da bozulup kırılmaları güvenli bir şekilde eski haline getiririz. Bosch servisi uzman kadrosu ile servis bilincini daha ciddi anlamda sergilemekte ve bu işi gerçekten önemsemektedir. Bizler firma olarak işimizin en ince ayrıntısına kadar takibinde olup kaliteden ve güvenden ödün vermemekteyiz.