BEYAZ EŞYA ARÇELİK SERVİSİMİZ

tarafından
66
BEYAZ EŞYA ARÇELİK SERVİSİMİZ

İşimize gerçekten önem veren bir yetkili servisiz. Profesyonel bir şekilde hizmet verir ve çalışmalarımızı hep garanti altında yapmaktayız. Göztepe Arçelik servisi olarak beyaz eşya ürünlerinin her türlü bakımı, onarımı, tamiri ve arızaları çok iyi bir şekilde yapılmakta ve ayrıca bu marka ürünlerin tüm yedek parçalarının sağlanması için pek çok bölgeye uzman ekibimizle servis hizmetleri göstermekteyiz.

Hızda da çok önemliyiz. Bize ulaşan müşterilerimize en geç bir gün içerisinde ulaşıp ne tür arıza varsa hemen gidermekteyiz. Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinde Küçükbakkalköy Arçelik servisi profesyonel ekibimiz her zaman başarılı olmuş ve bunu da iş hayatına yansıtmıştır. Ürünlerde genellikle uzun süreli kullanım garanti verilmektedir. Bizler de bu garanti kapsamında ürünlere çok iyi şekilde bakmakta ve ürünlerin ilk günkü haline gelmesi için çalışmaktayız. Servisimizde kullanılan ürünler de orijinal malzemelerden oluşmakta ve bu da bize oldukça güven oluşturmaktadır.

Ürünlere oldukça değer veren onları ilk piyasaya çıktığı gibi hale getiririz. Ürünlerdeki arızayı en ince ayrıntınsa kadar değerlendirir ve hataları ya da bozulup kırılmaları güvenli bir şekilde eski haline getiririz. İçerenköy Arçelik servisimizde işinin ehli olan elemanların çalışmalarına son derece önem veriyoruz. İş yerlerimizde ayrıca güvenliğe de çok önem vermekteyiz. Önce iş güvenliğimiz daha sonradan müşterilerimizin işlerini başarılı şekilde çözüp işleri yoluna koymaya çalışmaktır.