En Ucuz Telefon Fırsatları İle En İyi Telefonlara Sahip Olun

tarafından
189
En Ucuz Telefon Fırsatları İle En İyi Telefonlara Sahip Olun

Teknolojinin bu denli ilerlemesiyle birlikte telefonlara talep oldukça artmıştır. Büyük küçük hemen hemen herkesin elinde bir telefon bulunuyor. En pahalısından en ucuzuna kadar her kesim kendi maddi durumuna göre bir ya da birden fazla telefon sahibi oluyor. Doların yükselmesi ile birlikte herkes istediği özellikteki telefonu alamayabiliyor. Elbette ki şu an en ucuz telefon tuşlu telefonlar. Ancak günümüz gereği tuşlu telefonları rağbet azalmıştır. Teknolojiye uygun en ucuz telefonlar bu yazıda derlenmiştir. Araştırmalar sonucu en ucuz telefon hangisidir? Nerede satılı? Ucuz ama özellikleri güzel telefon hangisi ya da hangileridir?” diye sorulduğunda marka ve modellere göz gezdirebilirsiniz.

En Ucuz Telefon Markaları Ve Modelleri

  • Lg g3= 2014 yılında Satışa çıkmış 5.5 inç ekran boyutunda 16GB ve 32GB Hafıza seçenekleri ile hala günümüze uygun teknoloji uygulamalarını desteklemektedir.
  • Lenova Vibe P1= 5.5 inç ekran boyutunda full HD ekran kalitesine sahip ve parmak okuyucu özelliği ile satışa sunulmaktadır.
  • Xiaomi Mi4= bir Çin teknoloji devi olan bu marka 4 5 inç ekran boyutuna sahiptir. 13 megapiksel arka kamerası ve 8 megapiksel ön kamerası bulunmaktadır. 16GB ve 64 GB depolama seçenekleri ile kullanıcıların Hem ucuz olması ile hem de yüksek özelliklere sahip olması ile dikkatini çekmiştir.
  • Huawei P8 Lite= 5 inç boyutunda LCD ekrana sahip sekiz çekirdekli işlemcisi bulunmaktadır. 13 megapiksel arka kamera 5 megapiksel ön kamerası bulunmaktadır.
  • Microsoft Lumia 640 XL= 5 7 boyutuna sahip olan bu telefon 8 GB hafızası vardır. 13 megapiksel arka kamerası ve 5 megapiksel geniş açılı ön kamerası bulunmaktadır
  • Sony Xperia M4= 5 inç boyutunda 8 GB depolama kapasitesi vardır. Sony markalı telefonların çoğunda olduğu gibi Bu modelde toza, suya ve darbeye dayanıklıdır. 13 megapiksel arka kamerası ve 5 megapiksel ön kamerası bulunmaktadır.
  • LG G4c= 8 GB depolama alanı olan Bu modelde aynı zamanda hafıza kartı desteği bulunmaktadır. 5 inç ekran boyutuna sahip olan bu modelin 8 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamerası vardır.
    En ucuz telefonarayanlardan iseniz yani 3000 TL ve üzerinde para vermeyi mantıklı bulmuyor iseniz Yukarıda belirtilen en ucuz telefon marka ve modelleri https://www.incehesap.com/en-ucuz-cep-telefonu-fiyatlari/  adresinden inceleyebilir aradığınız özelliklere uygun en ucuz telefon seçebilir bir alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.