Galaxy s10 Nasıl Olacak?

tarafından
169
Galaxy s10 Nasıl Olacak?

Çerçevesiz kenarlı geniş ekranlara, çıkarmış olduğu Galaxy S serisi telefonlarla büyük destek veren Samsung, özellikle Galaxy S8 ve S9 modelleriyle sonsuz ekran tasarımında öncülük etmişti. Yeni tasarımlara yer vermeye ve oldukça başarılı modeller sunan şirket, çıkaracağı yeni modelde yine yeni bir tasarımla piyasaya yön vermeye çalışacak gibi görünüyor.

Samsung şirketinin Mobil Nölüm Şefi olan Dj Koh, yaptığı açıklamada 2019 yılında satışa sunacakları Galaxy S10 modelinde devrimsel sayılabilecek yeni tasarım ile tanıtacaklarını açıklayıp başka bir detay vermekten kaçındı. Fakat bazı kaynakların sızdırdığı bilgilere göre 3 ana ekran ve ekran altına gizlenmiş parmak izi okuyucusunun yanı sıra çift ön kamera gibi özelliklerle görücüye çıkması bekleniyor.

Galaxy S10 Kamerası Nasıl Olacak?

Bazı kaynakların sızdırdığı bilgilere göre 2019 yılında satışa sunulacak olan Galaxy S10 modelinin ana kamerası 12MP f/1.5 ve f/2.4 olmak üzere çift diyafram aralığına sahip olacakken, 13MP değerinde bir tele kamera da hemen yanında konumlandırılacak. Ayrıca 3 ana kameraya sahip olması beklenen Galaxy S10 modelinin 3. kamerası 123 derecelik ultra geniş açı özelliğine sahip olacak. Bu da şimdiye kadar telefonlarda kullanılan en geniş açı anlamına gelmektedir.

Kaç Farklı Galaxy S10 Göreceğiz?

Galaxy S10 modelinin 3 farklı seçenekle görücüye çıkması beklenirken, farklı boyutlarda ve farklı kamera seçenekleriyle geleceği tahmin edilmekte. Ayrıca Samsung Mobil Bölüm Şefi DJ Koh’un devrimsel tasarım diye adlandırdığı yeniliğin esnek ekran olabileceği ve bu 3 modelden Premium olan modelin esnek ekranla birlikte gelebileceği yine söylentiler arasında.