Evimde Hamam Böceği Var, Ne Yapmalıyım?

tarafından
109
Evimde Hamam Böceği Var, Ne Yapmalıyım?

Günümüzde evlerimizde en sık karşılaştığımız sorunlardan biri de haşere istilaları. Özellikle mutfak, banyolarda ve çöplerin bulunduğu kirli alanlarda, gıdaların açıkta olduğu alanlarda yaşanan bu problemlerde en sık karşılaşılan haşerelerden biri de hamam böcekleridir. Pis ortamlarda yaşamalarından dolayı vücutları ve ayakları aracılığıyla temiz bölgelere mikropları ve virüsleri yayıcı bir özelliği de bulunan bu canlılara karşı mutlaka hemen önlem alınmalıdır. Hamam böcekleri hızlı yayılabilen ve çabuk üreyebilen canlılar olduğu için bireysel uygulanan ilkel yöntemlerle bu canlılara karşı mücadele etmek oldukça zordur. Firmamız hamam böceği ilaçlama hizmeti ile sizlerin bu zararlı küçük canlılara karşı tüm problemlerinizi ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Hamam Böceği İçin Jel ile İlaçlama

Kazlıçeşme böcek ilaçlama hizmetleriyle firmamız bu bölgede ilaçlama uygulamalarını gerçekleştiriyor. İlaçlama uygulaması haşere probleminin yaşandığı bölgenin genişliğine, haşerelerin yayılma yoğunluğuna, ilaçlama yapılacak bölgedeki diğer canlıların durumuna göre belirleniyor. Hamam böceği ilaçlama konusunda genellikle en uygun yöntem olan jel ile ilaçlama yöntemi belirleniyor. Bu yöntem sayesinde hamam böceği sorunları kalıcı şekilde ortadan kaldırılırken böceklerin yuvalandığı yerlere de ilaçların ulaştırılması işlemi gerçekleştiriliyor. Yuvalanma alanlarında ortadan kaldırılan bu zararlı canlılar ile sorunlar kökten çözülmüş oluyor. Ayrıca gözle görünen alanlarda böceklerin kalıntılarıyla da karşılaşılmaması da bu yöntemin en büyük artılarından biri.

İlaçlama Yöntemleri

Zeytinburnu Böcek ilaçlama hizmetleriyle ilçenin her noktasına ilaçlama hizmeti veren firmamız haşere istilasının yaşandığı bölgeye en uygun yöntemi belirleyerek bunu uyguluyor.

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ile ilaçlama
  • Fare kapanları

Bu yöntemlerle tüm haşere problemleri ortadan kesin olarak kaldırılıyor. Geniş bir yayılma alanı bulmuş ve çok hızlı üreyebilen canlılar için genellikle en kesin sonucu veren sıvı ilaçlama yöntemi tercih ediliyor. Kokulu ilaçlamanın kesin çözüm verdiği durumlarda eğer bölgede zarar görebilecek yaşlı, hasta, hamile, çocuk ya da ev hayvanı gibi başka bir canlı bulunuyorsa kokusuz ilaçlama yöntemi tercih ediliyor. Farelere karşı en temiz ve en kalıcı sonuçları veren yöntem ise fare kapanları ile gerçekleştiriliyor.