Filipinli Bakıcıların Ücretleri Neden Diğerlerinden Farklı?

tarafından
55
Filipinli Bakıcıların Ücretleri Neden Diğerlerinden Farklı?

Filipinli bakıcılar, özellikle yatılı olarak çalışmalarıyla ön plana çıktığı için ülkemizde de sıkça rağbet görmektedir. Çocuklarını farklı kültürlere daha kolay şekilde adapte etmek ve İngilizce öğrenmelerini desteklemek isteyen bilinçli ebeveynler, Filipinli bakıcı arıyorum cümlesini sarf etmektedir.

Ancak Filipinli bakıcıyla çalışmak isteyenler de, bu bakıcıların fiyatlarının neden diğer bakıcılardan farklı olduğunu merak etmektedir. Bu bağlamda fiyat farklılıklarının oluşmasında etkili olan bazı hususların bulunduğunu bilmek gerekir.

Filipinli bakıcılar, tüm yabancı bakıcılar gibi Dolar üzerinden maaş almaktadır. Ücretlerin farklı olmasının temel nedeni de budur. Bir diğer faktör ise, Filipinli bakıcıların çocuk ile aynı evde yaşayarak yatılı çocuk bakıcılığı yapmaya uygun olması ve aynı zamanda günlük ev işlerini de yapmasından kaynaklanmaktadır.

Ülkemizdeki bakıcılar genel olarak incelendiği zaman, bu bakıcıların yalnızca anne ve baba işten eve dönene kadar bakıcılık yaptığı görülmektedir. Bu nedenle Filipinli bakıcılarda fiyat farklılıkların görülmesi oldukça doğaldır.

Filipinli Bakıcı İstanbul

İstanbul’da yaşayan ve bu şehirde Filipinli bakıcı arayışında olan aileler, Damla Danışmanlık firmamız aracılığıyla kolay bir şekilde bakıcı bulabilmektedir. Filipinli bakıcı İstanbul konusu üzerine araştırmalar yapıyorsanız, web sitemizde bulunan iletişim yöntemlerini kullanabilir ve bizler ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bu sayede Filipinli bakıcılar hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilir ve çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun günlük veya yatılı olacak şekilde bakıcı tutabilirsiniz.

Filipinli bakıcı ihtiyaçlarınızı giderebilmek için tercih edebileceğiniz öncü firmamız, yalnızca çocuk bakıcısı değil, buna ek olarak yaşlı ve bebek bakıcılığı hizmeti de sunmaktadır. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamızın bünyesinde faaliyet gösteren tüm Filipinli bakıcı arkadaşlarımız, alanında uzman kişilerdir.

Gerekli eğitimleri almış ve deneyimler edinmiş Filipinli bakıcılar ile çalıştığımızdan dolayı, gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebileceğiniz ister yatılı ister ise saatlik bakıcılar bulabilirsiniz.

Filipinli Bakıcı Fiyatları

Filipinli bakıcı denilince ilk akla gelen konulardan biri de Filipinli bakıcıların çalışma ücretleridir. Eğer çocuğunuzun farklı kültürden bir bakıcı ile zaman geçirmesini, İngilizce öğrenmesini ve en önemlisi siz evde yokken eğitici aktiviteler yapmasını istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak konu fiyatlara geldiği zaman bazı faktörlerin etkili olmasından dolayı net bir bilgi sunmak pek de mümkün değildir.

Haftanın kaç günü bakıcı ihtiyacınızın olduğu, bakıcının yatılı çalışıp çalışmayacağı, bakıcıdan beklentileriniz, bakıcının ev işlerine yardım edip etmeyeceği gibi unsurlara göre fiyat belirlenmektedir. Bu nedenle de sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir fiyat belirlenecektir.

Ancak Filipinli bakıcı ücretleri ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus da, maaşların dolar bazında hesaplandığıdır. Tüm yabancı bakıcılar gibi, Filipinli bakıcılar da maaşlarını bu şekilde almaktadır. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda hem bakıcı kadromuz ile ilgili bilgi alabilir hem de istekleriniz doğrultusunda fiyat bilgisi edinebilirsiniz.