Futbol Neden Bu Kadar Hayatımızda?

tarafından
158
Futbol Neden Bu Kadar Hayatımızda?

Sokaktaki insanlara hangi sporu daha çok sevdiklerini soracak olursanız alacağınız cevapların birçoğu Futbol olacaktır. Futbol bizimle özdeşleşmiş olan bir spordur. Sokakta, caddede, okulda, halı sahada kısacası her yerde futbol oynayan ve eğlenen insanları çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Peki, futbol neden bu kadar hayatımızın içerisine girmiştir? Aslında futbol bizim bir parçamız, bizim sevinme aracımızdır. Tuttuğumuz takımla yatar, onunla kalkarız.

Takımımız yenince topçusundan taraftarına kadar hep beraber sevinir, yenilince hep beraber üzülürüz. Biliriz ki hiçbir zaman yalnız değilizdir. Arkamızda tuttuğumuz takımın taraftarı, başkanı, futbolcusu, çalışanı kısacası herkes vardır. Bu da bize ayrı bir güç verir. İşte futbol bu yüzden eğlenceli bu yüzden güzeldir. Aradığımız mutlulukları, hüzünleri, kederleri, sevinçleri kısacası her şeyi onda buluruz. Kısacası hayatımızda Futbolun Yeri çok ayrıdır.
Futbolu seviyorsanız ve birde çok sevdiğiniz ve tuttuğunuz takım varsa işte o zaman futbol sizin için çok güzel ve çok anlamlıdır.

futbols

Takımınız sahaya çıkınca yerinizde duramaz kalbinizin hızlıca çarpışını duyarsınız. Takımınız gol atar siz hep beraber sevinir gol yer hep beraber üzülürsünüz. İşte futbol bu yüzden, güzel bu yüzden anlamlıdır.
Takımınızın maçına yetişmek için işinizden kaçtığınız ya da farklı işlerinizi ertelediğiniz oldu mu? Hiç şüphesiz ki futbol hayranı olan herkes bunu yapmıştır. İşte bu yüzden, size yaşattığı bu duygular yüzünden futbol bizim için vazgeçilmezdir.