@Galatasaray.net mail adresi ve Yandex!

Yunus Emre KOÇ 9 sene önce

Evet arkadaslar gecen hafta bana mail gelen @Galatasaray.net adresinden mail hesabi alabilirsiniz maili gs.org’a uyeligi olmayanlAra duyuru yapmak amaciyla yaziyorum bilindigi uzere galatasarayin yandexle yapmis oldugu anlasma uzere artik Galatasaraylilarinda bir Arama motoru oldu bunun devaminda galatasarayin suprizleri bitmedi.

@Galatasaray.net Adresli maillerinizi http://galatasaray.net/ adresinden alabilirsiniz yandex’in hayatımıza girmesiyle çokşey değişti çokda hızlı bir uygulamalar topluluğu gerek E-mail politikası gerek maps gerekse arama motoru ve sayamadığın bir sürü uygulama yandex’i biz çok sevdik kendi adıma konuşayım çok hoşuma gitti Tarayıcı chrome tabanlı ama bence chrome’nin verdiği hataları almıyorum uzun zamandır yandex browser kullanıyorum ve beni üzmüyor. :) google’ın katı kurallarının yanında ilaç gibi bir firma rus kökenli ama türkiyeyi çok iyi tanıdıkları kesin.

Yunus Emre, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu hayat içerisinde belirli yönlerde gayret içerisinde hedefleri çok yüksek olduğu için boş zamanı olmayan boş bulduğundada kitap okuyan asosyal bir kişilik ...

Yorumlar

Volkan Akpınar

Valla helal olsun adamlara ha kullanıcı sayısını arttırmak için durmadan ilklere imza atıyorlar.

Yunus Emre KOÇ

başka türlü tutunamazki hocam :)

Emre

Bende bunu araştırıyordum teşekkürler

Yorumlara Kapalı.