Hangi Hastanede Doğum Yapacağınıza Karar Verin

tarafından
73
Hangi Hastanede Doğum Yapacağınıza Karar Verin

Anne adaylarının kafalarında soru işareti bırakan konulardan biriside nasıl doğum yapacağım, sezaryen mi? normal doğum mu? Sağlıklı bir şekilde başarabilecek miyim? diye binlerce soru bulunmaktadır. Bunların yanı sıra hangi hastanede yapacağını da düşünmektedir.

Ancak bu soruların cevabına ulaşabileceğiniz internet sitesi de bulunmaktadır. Bulunduğunuz il, ilçe, ödeme türü, tedavi türü ve fiyat aralığını seçerek size en yakın ve en uygun hastaneyi bulabilirsiniz. Böylelikle işinizin kolaylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kadın doğum bayanların en az 6 ayda bir gidip muayene olmaları gereken doktor olmaktadır. Böylelikle birçok hastalık önceden tespit edilerek erken tedavi uygulanabilmektedir.

Epidural normal doğum ağrısız doğum olarak bilinmektedir. Belden aşağısına anestezi uygulanarak ağrıların azalması sağlanmaktadır. Ancak kasılmalar hissedilmektedir. Sezaryen doğum ise kordon dolanması gibi olamaması gereken durumlarla karşılaşıldığında bebeğin sağlığı ön planda tutularak müdahale edilmesi gereken durum olmaktadır.

Böylelikle bebek zor durumdan sağlıklı bir şekilde kurtarılmaktadır. İnternet üzerinden bulunduğunuz ildeki hastanelerin listesine ulaşıp kendinize uygun seçim yapabilirsiniz. Bu tarz sitelerden birisi de www.tutumlubebek.com adresidir.