Bedava Televizyon İzleme Keyfi

tarafından
117
Bedava Televizyon İzleme Keyfi

Bedava Canlı TV İzle, 2012 yılında Ekselans Group bünyesinde canlı televizyon hizmetlerini en iyi ve en kaliteli şekilde sunmak amacıyla kurulmuştur. İnternet yayıncılığı yapmakta ve internet üzerinden yayın yapan yerli ve yabancı kanalları ücretsiz olarak izleme fırsatı sunmaktadır. Web sitesi www.bedavacanlitvizle.org’dur.

Kanallar yayın yapılan ülkelere ve şehirlere göre sınıflandırılmıştır. Bunun dışında kanallar yayın tarzına göre de kategorize edilmiş bulunduğundan sitenin kullanılması ve aranılan kanalın bulunması da oldukça kolaydır. Sitede Star TV, Show TV, Kanal D izle gibi kanallar hakkındaki bilgilere ve kanalların yayın akışına da yer verilmektedir.

Star TV izle, Show TV, Kanal D gibi popüler kanallar başta olmak üzere onlarca kanalı bünyesinde barındırmakta ve televizyon dünyasını sanal ortamda tek bir mecrada izleme imkânı vermektedir. Televizyon kanalları dışında radyo kanallarını da canlı olarak dinleme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca güncel gazete manşetlerine de yer vermektedir.

Sitede yer alan tüm yayın, logo ve manşetlerden kanalların kendisi sorumludur. Star TV, Show TV izle, Kanal D gibi kanalların talebi doğrultusunda yayın ya da logolar siteden kaldırılabilir. Bunun dışında izleyiciler de iletişim sayfasından irtibata geçerek kaldırılmasını istedikleri yayın ya da logoları bildirebilirler.