İlanset ile sahibinden ilan ver, kolayca sat!

tarafından
84
İlanset ile sahibinden ilan ver, kolayca sat!

Günümüzde herkesi bir alışveriş hastalığı sardı. Belki bazı ürünlerin ucuzluğu yada internet sayesinde ikinci el ürünlere kolay ulaşabilir olmanın avantajından. Sebeb ne olursa olsun artık istediğimiz, aradığımız, beğendiğimiz herşeye internet üzerinden ulaşabiliyoruz. Peki bu sitelerin güvenirliği ne kadar diye merak da ediyoruzdur. Bilinmesi gereken bir konuda açıklama yapma gereği duyarak bilinmesi gereken şeyin e- ticaret anlayışının 2000’lı yıllardan beri ülkemizde yaygınlaştığınıdır. Dünyada insanlar her türlü ihtiyaçlarını internet üzerinden satın alarak yada satarak gideriyor. Sürekli tüketici bir yapıya sahip olan insan zaman içerisinde kullanmadığı ürünleri elinden çıkarmak için sokaklarda pazarlar oluşturmuş ve satışa çıkarmıştır. Hem kitle olarak az insana ulaştığı için hemde alış veriş kalitesi bakımından yeterli olmadığı için bu alış veriş sistemini internet üzerine taşımıştır. Yıllardır belli başlı sitelerde sahibinden ilan ver sistemi ile çalışan ve satıcıya ve alıcıya direk ulaşan bir e-ticaret sistemi kurmuştur.

Herkesin evinde kullanmadığı yıllardır bir köşede bekleyen bir çok gerekli gereksiz eşyası vardır. Ne atmaya kıyabiliyor ne de birine hediye etmeye. Peki nasıl paraya çevirebiliriz diye düşünmüyoruz? İzlenecek yol çok basit. Hem bilgisayarınızın başına geçip seri ilanlar sitelerine girip dolaşarak öncelikle fikir sahibi olmak. Daha sonra size uygun gelen siteye üyelik girişi yapmak. Benim size bu konuda tavsiye edebileceğim site ismi İlanset. Bu siteden ücretsiz üyelik butonuna basarak üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Elinizden çıkarmak istediğiniz eşyanın fotograflarını değişik açılardan çekerek siteye yükleyiniz. Ürün hakkında açıklayıcı bilgilendirme ve fiyatını yazarak işleminizi tamamlamış olursunuz.

Sahibinden sisteminin işlediği sitelerden emlaktan motora, motordan giyim eşyasına kadar herşeyi bulabilir alabilir ve satabilirsiniz. Hatta sahibinden satılık araba fiyatlarına bakarak almak yada satmak istediğiniz arabanın piyasa araştırmasını oturduğunuz yerden yapabilme imkanına sahipsiniz.