İşçi İle İşverenin Yeni Buluşma Adresi

tarafından
90
İşçi İle İşverenin Yeni Buluşma Adresi

Ülkemizde var olan işsizlik için devlet büyükleri yeni yeni projeler ile çözüm üretmeye çalışırken. Bu yıllardır çözüm bulanamayan konuya sahip çıkan ve büyük çözümler bulan kuruluşlarda mevcuttur.

2015 yılında hizmete giren www.cvhunter.net konunun en büyük çözüm merkezi olmaya başlamıştır bile. İlanların ayda en az 500.000 kişiye ulaşması işsizliğe çok önemli destek yapacaktır.

İş ilanları veren işverenlerden ücret almamaktadır ve iki ay ilan ücretsiz sitede yayınlanmaktadır. Ayrıca siteye üye olma mecburiyeti de yoktur. İnsan kaynakları sektörünün en büyük firmalarından olan Thomas firmasının Türkiye temsilcisi de olan site çok büyük tecrübesi ile hem işçiye hem işverene hizmet vermektedir.

Eleman arayanlar tam istedikleri personele hem de torpil riski olmadan kavuşarak işini çok güzel şekilde devam ettirebilir. Ayrıca iş arayan kişilerden de ücret alınmamaktadır. Bu çok büyük tecrübe ile hem ülkemizin işsizlik sorununa bir nebze destek olmakta hem de doğru insanların doğru işlerde çalışabilme imkânı sunmaktadır. Bu hizmetler henüz çok yeni kurulmuş sitede yıllar geçtikçe daha çok yaygınlaşacaktır.