İstanbul Sabiha Gökçen’den Bursa’ya Contact Rent a Car Güvencesi ile Ulaşın

tarafından
57
İstanbul Sabiha Gökçen’den Bursa’ya Contact Rent a Car Güvencesi ile Ulaşın

Günümüzde hem aracı olanların hem aracı olmayanların ara ara araç kiralamaya ihtiyacı olmaktadır. Araç kiralama fiyatları da sektöre olan ilgiyi her geçen artmaktadır. Bunun nedeni otomobil fiyatlarının artış göstermesi ve araçlara olan ihtiyaçtır. Araç kiralama işlemleri hem şahıslar hem de kurumsal firmalar tarafından yapılmaktadır.

Eğer konforlu ve güvenli bir araç kiralama deneyimi yaşamak isterseniz güvenilir bir kurumsal firmadan araç kiralama hizmeti almalısınız. Bursa’da bulunan Contact Rent A Car Bursa içinde ve İstanbul Havalimanından Bursa’ya geliş için de hizmet sağlamaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına ulaştığınızda daha kısa ve konforlu bir şekilde Bursa’ya ulaşmak isterseniz Contact Rent A Car’dan bursa havalimanı araç kiralama firmaları araç kiralama yapmanız yeterlidir. Bunun için öncelikle uçağınızın iniş günü ve saatine göre sitemiz üzerinden araç kiralama rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Bunun için kişi sayısı, eşya yükünüze göre bir araç seçmelisiniz. Rezervasyon sonrasında ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak gerekli desteği verecektir. İstanbul trafiğinde kaybolmadan hızlıca Bursa’ya gelmek için araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Araç Kiralamanın En Güvenli Yolu: Contact Rent A Car

Şentürk Otomotiv bünyesinde kurulan ve yıllardır deneyim kazanması olan Contact Rent A Car günlük araç kiralama firması güvenirlik ve kesintisiz destek sığamaktadır. Yolda kalma gibi durumlarda yerine yeni bir aracı en kısa sürede göndermektedir. Siz de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bursa’ya en kısa sürede konforlu bir yolculuk ile gelmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Siz uçaktan iner inmez aracınız havalimanında hazır olacaktır. Bu sayede beklemeden Bursa’ya doğru gelebilirsiniz. Bursa Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden olup yaşanabilir kent sıralamasında ise ilk sırada yer alan güzle bir şehirdir. Siz de Contact Rent A Car ile Bursa’nın en güzel yerlerini konforlu şekilde gezebilirsiniz.

Araç kiralama esnasında şunlara dikkat etmek gereklidir:

  • Aracı teslim lamaya gelirken ehliyet, kimlik ve kredi kartınız yanınızda olmalıdır. Ödemeyi kredi kartı ile yaparsanız ekstra indirimli şekilde araç kiralama hizmetinden faydalanmış olursunuz.
  • Başkasının kredi kartı ile kiralama işlemi yapılmamaktadır.
  • İnternet sitemizde kiralık olan tüm araçların teknik özellikleri ve kiralama koşulları detaylı şekilde belertilmiştir. Buradan inceleyerek ihtiyacınıza en uygun otomobili seçebilirsiniz. Eğer istediğiniz otomobil müsait değilse daha üst segmentte bir otomobili de ekstra fiyat farkı ödemeden kiralayabilirsiniz.
  • Araç karalama esnasında aracın kilometresini, hasarlı olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Aracı teslim aldığınız saati kontrol etmelisiniz.
  • Aracın tesliminin gecikmesi durumu olursa mutlaka bizi arayarak durumu haber vermelisiniz.
  • Araç kiralama sözleşmesi kiralayan kişi ile bizzat yapılmaktadır.
  • İstanbul’a vardığınız hava limanından direkt olarak Bursa’ya gelmek için en hızlı, en konforlu araç kiralama firması olan Contac Rent A Car’a ulaşarak seyahatinizi güvenle planlayabilirsiniz.