Kahve İçmenin En Güzel Yolu Hediyerengi.com’daki Kupalarda

tarafından
235
Kahve İçmenin En Güzel Yolu Hediyerengi.com’daki Kupalarda

Kahve İçmenin En Güzel Yolu Hediyerengi.com’daki Kupalarda

Çay ve kahve içmenin en keyifli yolu şık kupa bardaklardır. Kişiselleştirilmiş kupa bardaklar aynı zamanda birine verilebilecek en iyi hediyelerdendir. İş arkadaşınıza, sevgilinize, anne veya babanıza hediye almak istiyorsanız onlara göre tasarlanmış şık bir kupa bardak almaya ne dersiniz? İşte hediyerengi.com’da bulunan birbirinden şık tasarımlar.

Mesleğe özel kupa bardaklar

Psikolog, avukat gibi farklı meslek gruplarına göre tasarlanmış kupa bardaklar yeni iş ya da yeni ofis hediyesi olarak oldukça ideal. Üzerinde hediye alacağınız kişinin isminin ve mesleğinin figürünün yer aldığı bir kupa ile onu en iyi şekilde kutlayabilirsiniz.

Fotoğraf baskılı kupalar

Babalar günü, anneler günü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde birlikte çekilmiş fotoğrafınızı kupa bardak üzerine bastırarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hem fotoğraf hem de ismin yer aldığı bu bardaklar oldukça özel hediyelerdir.

Kulp kısmında bulunan flamingo figürü harika bir görünüm kazandırıyor. Kahve içmeyi seven ve kendine ait bir bardak edinmeyi tercih eden kişilere bu tarz özel tasarım kupa bardaklar hediye edilebilir.

İlginç tasarımlara sahip kupa bardaklar da en ideal hediye seçeneklerindendir. Her şeyin kraliçesi yazılı ve kulp kısmında kraliçe tacı bulunan bu kupa, bir kadına edilebilecek en güzel hediyelerden biri.

Uzaya ve astronomiye ilgili birine ne hediye alsam diye düşünüyorsanız astronot başlığı şeklindeki bu kupa bardak ile onu çok sevindirebilirsiniz.

 

İş yerinde sık sık kahve ya da çay tüketen ve içeceğinin sıcak kalmasını önemseyen birine bu kapaklı unicorn temalı kupa bardakları hediye edebilirsiniz.

Sevgiler Günü İçin Kupa Bardak

Sevgililer günü için hediye fikirleri arıyorsanız çiçekli çerçeve içinde isminizin yazılı olduğu bir kupa harika bir fikir olabilir.

Ayıcıklı Kupa Bardaklar

Birlikte sık sık kahve ya da çay içip muhabbet ettiğiniz arkadaşınıza yeni ev hediyesi ya da doğum günü hediyesi almak istiyorsanız bu ayıcıklı, pastel tonlarındaki kupa bardaklar harika olacaktır.

Kedi Temalı Bardak

Kedi besleyen ve kedilere aşık olan birine alınabilecek en güzel hediyelerden biri de kedi temalı hediyelerdir. Bu üzerinde ev kedimin olduğu yerdir yazılı ve kedi figürlü kapağı bulunan sevimli kupa kedi sahibi birini çok sevindirecektir.

Daha fazla kupa bardak önerisi görmek veya ürünleri satın almak için tıklayın.