Kaptanlar Nakliyat – İstanbul Nakliye Şirketi – Evden Eve Nakliyat

tarafından
201
Kaptanlar Nakliyat – İstanbul Nakliye Şirketi – Evden Eve Nakliyat

İstanbul şehir içi ve şehirler nakliyat hizmeti sunarak adını piyasaya sunan Kaptanlar nakliyat 1995 yılından beri nakliyat hizmeti sunmaktadır. İstanbulda iki şubesi ( Zeytinburnu – Ümraniye) bulunarak nakliye sektörüne devam etmektedir. Nakliyat sektöründe bir çok firmayı geride bırakan firmamız müşterilerinin gönlünde taht kurup güvenini kazanmıştır. Her türlü ( kamyonet, kamyon, TIR) araçlarımız bulunarak her 7/24 nakliye hizmeti sunmaktayız. 

Sunduğumuz Nakliyat Hizmetleri; 

– Şehir içi Nakliyat

– Şehirler Arası Nakliyat

– Yük Taşıma

– Evden Eve Nakliyat

– Eşya Taşıma

– Parsiyel Yük ve Eşya Taşıma

– Ucuz Nakliye Hizmeti

– Ofis ve Büro Taşıma

– İş Yeri Taşıma

– Parça Eşya Taşıma

– Fuar Taşıma

– Fabrika Taşıma

 

Müşterilerimizin yükünü ve eşyasını garantiye alarak sigorta yapmakta olan nakliyat firmamız müşterilerini her zaman düşünmektedir. Firmamız müşterilerinin ekonomik durumunu düşünerek en uygun fiyat teklifleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Şirketimiz haftanın her günü 7/24 müşterilerinin nakliyesini gerçekleştirmektedir. 

Kaptanlar Nakliyat hiç ara vermeden sektörde müşterilerinin memnuniyetini kazanarak piyasada müşterilerinin vazgeçilmez nakliyat firması olmuştur. Taşımacılık yaparken disiplinli çalışan profesyonel personellerimiz ile kaliteli taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Nakliye işlemleri için firmamıza her zaman ulaşabilir aklınızdaki soruları danışabilirsiniz. 

Ürünlerinize göre nakliye araçlarına firmamızın web adresinden ulaşabilir araç filomuz dan araçlarımıza bakabilirsiniz. Kusursuz bir şekilde taşıma sağlayan şirketimiz müşterilerine en kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır. 

 

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

25 yıldır şehir içi nakliyat hizmeti sunmakta olan şirketimiz bu alanda profesyonelleşme yoluna devam etmiştir. Piyasada tanınmış olan şehir içi nakliyat firmamız her konumu iyi  bilmektedir. İstanbulun her bölgesine sevkiyat yapmakta olan firmamız İstanbul’dan şehirler arasınada sevkiyat yapmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat yapan firmamız 7/24 haftanın her günü  İstanbul’dan şehirler arasına sevkiyatını gerçekleştirmektedir. En uygun fiyatlar ile kamyonet, kamyon, TIR ve benzeri araçlarımız ile şehirler arası nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. 

kaptanlar nakliyat

Kaptanlar Evden Eve Nakliyat Firması 

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız evden eve hizmetini en hassas bir şekilde gerçekleştirmektedir. İlk öncelikle taşınacak olan eve uygun aracımızla ve taşıyacak olan profesyonel personellerimizle gelip eşyalarınızı hassas bir şekilde  kaliteli streçler ile paketleyip ve streçleyip aracımıza yüklemekteyiz. Ve evinizi belirlediğiniz konuma taşımaktayız.

Evden eve nakliye hizmetinde yüksek katlara eşyaların taşınmasında asansörlü taşıma araçlarımızı devreye sokuyoruz. Pratik ve profesyonel çözümler üreten Kaptanlar nakliyat firmamız müşterilerine her zaman en iyi ve uygun fiyatlı hizmeti sunmaktadır.

kaptanlar nakliyat

İstanbul Kamyonet Nakliyat

İstanbul’da yapılan yük ve eşya taşımalarında büyük öneme sahip olan kamyonet nakliye araçlarıdır. Yapılan ufak ve büyük taşımalar şehir içinde kamyonetle daha kolay ve pratik gerçekleştirilir. Büyük kamyonlar şehir içi nakliye hizmetinde tercih edilmemektedir. Şişli, Beyoğlu, Taksim, Eminönü, Fatih gibi ilçelerde dar olan sokaklar ve caddelerde küçük kamyonet nakliye araçlarıyla taşıma gerçekleştirilir. 

Kaptanlar nakliyat firmamızın geniş araç filosunda yer alan kamyonet nakliyat araçlarımızla haftanın 7 günü 2 saat kesintisiz taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Firmamızın www.kaptanlarnakliyat.com web sitesinde yer alan nakliyat sözleşmesi ve gizlilik politikasını inceleyebilirsiniz.

İstanbul Geneli Büyük-Küçük, Açık-Kapalı, TIR, Kamyon ve Kamyonet Nakliyat Araçları Desteği. 7/24 Taşımacılık Hizmetleri.

Telefon: 0534 798 42 60 

Telefon: 0535 735 55 36

Telefon: 0531 481 08 01